+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

   

Гарантійні зобов'язання ТОВ «ВКФ« Гідромаш»

     1. Гарантія надається на відсутність дефектів в придбаному обладнанні і відповідність його технічним умовам заводу-виробника. Зміни в конструкції можуть бути внесені на замовлення Покупця до відвантаження товару і не дають права на пред'явлення рекламацій.

     2. Гарантійні терміни:
2.1. Термін гарантії обчислюється з моменту введення обладнання в експлуатацію, але не більше терміну обумовленого в інструкції або паспорті на обладнання, з дати поставки обладнання покупцеві, при обов'язковому дотриманні наступних умов:
- поставка обладнання проводиться ТОВ «ПКФ« Гідромаш »або уповноваженим його представником;
- проведення монтажу і робіт по введенню в експлуатацію повинні бути відповідно до вимог, викладених в інструкції з монтажу та експлуатації обладнання, що постачається.
2.2. Термін гарантії на замінені вузли та агрегати становить 6 місяців. При виконанні гарантійного ремонту термін збільшується на час перебування виробу в ремонті.

     3. Порядок виконання гарантійних зобов'язань:
- обладнання, на яке надійшла рекламація, має бути направлено до сервісного центру для виявлення причин поломки або дефектів обладнання. За результатами обстеження обладнання складається АКТ;
- виконання гарантійних зобов'язань здійснюється сервісним центром, шляхом ремонту або заміни обладнання, на яке надійшла рекламація;
- обладнання, на яке надійшла рекламація, переходить в розпорядження сервісного центр для усунення виявлених дефектів.

    4. Претензії на виконання гарантійних зобов'язань не приймаються в разі, якщо вихід з ладу обладнання або робота обладнання з відхиленнями від штатного режиму були обумовлені наступним:
- порушені правила транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації, зазначені на упаковці і в інструкції по монтажу і експлуатації (паспорті) даного обладнання;
- обладнання працює з відхиленнями від номінальних параметрів, викликаних неправильним підбором обладнання;
- відсутня або неправильно налаштована автоматика захисту двигуна;
- використовуються не оригінальні (саморобні) прилади керування і захисту;
- обладнання не обладнане елементами, що захищають його від впливу забруднень (якщо такі елементи передбачені);
- зовнішніх механічних впливів;
- невідповідності електроживлення відповідним Державним технічним стандартам і нормам, а також характеристикам, зазначеним на табличці і в інструкції по монтажу і експлуатації (або паспорті) обладнання;
- затоплення, пожежі, блискавки, перепад напруги в електромережі та інших форс-мажорних обставин;
- гарантійні зобов'язання не поширюються на експлуатаційний знос швидкозношуваних вузлів і складових частин обладнання (наприклад, механічних ущільнень вала, підшипників, робочих коліс), викликаний важкими умовами експлуатації, а також регламентної заміни відпрацьованого масла або мастила.

     5. Претензії на виконання гарантійних зобов'язань не приймаються в разі, коли обладнання має сліди стороннього втручання або була спроба ремонту в не уповноваженому сервісному центрі.

    6. При неправильно чи неповно заповненому гарантійному талоні претензії по гарантії не приймаються. В цьому випадку обслуговування устаткування виконується спеціалізованими сервісними центрами за рахунок Покупця, на узгоджених умовах і цінах.

    7. Гарантія не поширюється на системи і об'єкти, до складу яких входить обладнання.

    8. Гарантія не поширюється на лакофарбові покриття, вироби з пінопласту, пластмаси та гуми, датчики, індикатори, що входять до складу виробу, а також на витратні матеріали (картриджі, фільтри, дозовані реагенти і т. Д.) До обладнання.

     9. ТОВ «ПКФ« Гідромаш »не несе ніяких інших зобов'язань і відповідальності, крім тих, які вказані в" Гарантійному талоні ", який видається разом з поставляється товаром.