+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Багатоступінчаті вертикальні насоси

Насоси. Промислова група \ Багатоступінчаті вертикальні насоси

При перекачуванні гарячої води, а також схожих з нею за густиною і хімічною активністю рідин у температурному режимі від 105⁰С до 150⁰С використовують вертикальні багатоступеневі центробіжні насоси.

Насоси АЦМС, ЦНСЕ, як правило, мають великий набір і конкурують з поршневими насосами в різних промислових сферах, як приклад, в якості живільних насосів. Наприклад, для малих котлів багатоступеневі вертикальні насоси успішно заміняють поршневі насоси АН 2/16. Використання вертикальних багатоступеневих насосів АЦМС, ЦНСЕ виключать самі відомі недоліки поршневих насосів, а саме  жорстку напорну характеристику, великі маси і габарити, а також нерівномірність подачі. У цьому випадку установка та експлуатація багатоступеневих насосів АЦМС, ЦНСЕ збільшує надійність системи, яка виникає між котлом і насосом і значно зменшує площу, яку займає насос.

За рахунок різної кількості ступенів у багатоступеневих вертикальних насосах АЦМС, ЦНСЕ може варіюватися напор, що робить їх дуже універсальними і економічними.

До багатоступеневих вертикальних насосів відносяться як АЦМС, ЦНСЕ. Ці насоси, як правило, експлуатуються в замкнених системах із підпором на вході.

Вертикальні багатоступеневі насоси АЦМС, ЦНСЕ використовують в системах водопостачання, зрошування або іригації,  системах збільшення тиску. Незамінні вони також і в системах пожежогасіння.

Багатоступеневі
вертикальні насоси
Насос багатоступеневий вертикальний АЦМС, з гарантією, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя, Луцьк, Ужгород
АЦМС
Насос багатосекційний вертикальний ЦНСЕ, з гарантією, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запірожжя, Луцьк, Ужгород
ЦНСЕ

<< Назад