+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Багатоступінчасті свердловинні насоси

Насоси. Промислова група \ Багатоступінчасті свердловинні насоси

Насоси для свердловин призначені для роботи в так званих артезіанських колодязях, а також в бурових свердловинах. Головна задача насосів - це водопостачання питної або чистої технічної води.

Насоси цієї групи поділяються на погружні та напівпогружні. До погружних насосів відносяться ті, які працюють при повному зануренні у рідину, як насосної частини, так і електродвигуна. До напівпогружних відносяться ті, у яких в рідину занурена тільки насосна частина, а двигун у рідину не заглиблюється.

Багатоступеневі свердловинні насоси поділяються на 2 типа:

- ЕЦВ - насоси погружного типу;
- А насоси напівпогружного типу.

За умовами установки в колодязях і свердловинах насоси відрізняються своєю особливістю конструкції. Крім цього розміри корпуса насоса, а також його вертикальне розташування повинні відповідати розмірам і вертикальному розташуванню труб або споруд, де повинен бути встановлений насос.

Якщо ми маємо на увазі погружні насоси ЕЦВ, то це насоси, які за довгі роки зарекомендували себе як надійні і дуже стабільні насоси.

Умовні позначки насосів ЕЦВ говорять про наступне:
- Е – буква, яка позначає електродвигун;
- Ц – буква, яка позначає, що насос центробіжного типу;
- В – буква, яка позначає, що основне використання насосу – подача води.

Насоси ЕЦВ мають широку лінійку насосів які відрізняються багатьма параметрами: розміром діаметра насоса, продуктивність, тиск на виході з насоса. Ці данні і є присутні в назві насоса. Наприклад, абревіатура ЕЦВ 6-10-140 означає наступне:

6 – діаметр свердловини (одиниця виміру - дюйми);
10 – продуктивність (одиниця виміру - м3/год.);
140 – тиск насоса на виході (одиниця виміру - метр водного стовпа).

Для підвищення надійності експлуатації насосів використовується установка системи захисту і керування насосом  «Каскад». За допомогою цієї системи насос вимикається при падінні рівня рідини в свердловині або колодязі, а також при падінні напруги в одній з фаз.

Відмінною рисою напівпогружних насосів є те, що електродвигун не занурюється в рідину. До таких насосів відносяться насоси типу А, АТН.

Розшифровка абревіатури насоса АТН наступна:
А – насос артезіанський;
Т – насос трансмісійний;
Н – насос.

Цифри, які ідуть за буквами, позначають найменший діаметр внутрішньої обсадної колони (мм), який зменшений в 25 разів і округлений. Наступні цифри - це індекс робочого колеса (закритого типу). Останні цифри - це кількість ступенів насоса.

Також як і для погружних насосів для підвищення надійності в експлуатації насосів використовують установку системи захисту і керування насосом  «Каскад». За допомогою цієї системи насос вимикається при падінні рівня рідини в колодязі або свердловині, а також при падінні напруги в одній з фаз.

Багатоступеневі свердловинні насоси
Свердловинні насоси ЕЦВ, насос у свердловинну погружний, купити, ціна, Київ, Україна, Ченігів, Черкаси, Полтава, Суми, Інтернет
ЭЦВ 4, 5, 6, 8, 10, 12
 Свердловинні насоси 1ЕЦВ, насос у свердловинну погружний, купити, ціна, Київ, Україна, Ченігів, Черкаси, Полтава, Суми, Інтернет
1ЭЦВ
 
 Свердловинні насоси АТН, насос у свердловинну погружний, купити, ціна, Київ, Україна, Ченігів, Черкаси, Полтава, Суми, Інтернет
АТН

<< Назад