+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Поршневі і плунжерні насоси

Насоси. Промислова група. \ Поршневі і плунжерні насоси.

 

     Поршневі і плунжерні насоси відносяться до насосів об’ємного типу, в яких рідина, яку перекачують, пересувається шляхом змінення об’єму камери, яку займає, поперемінно сполучаючись з входом і виходом насоса. Конструктивно ці насоси відносяться до обладнання зі зворотньо-поступовим рухом робочого органу (поршня або плунжера). Насоси цієї групи складаються з 2 частин: приводної і гідравлічної. Гідравлічна частина складається з корпуса, всередині якого розташована одна або декілька робочих камер (циліндрів) з впускними (всмоктуючими) і випускними (напорними) клапанами і поршня або плунжера, які здійснюють зворотньо-поступові рухи всередині циліндрів. Приводна частина насосних агрегатів складається з електродвигуна і приводного блока, який за допомогою кривошипно-шатунного механізму перетворює обертальні рухи вала в зворотньо-поступові рухи поршня або плунжера. Розібравши принцип роботи і конструктивні особливості поршневих і плунжерних насосів можна зробити висновок, що подача цих насосів прямо залежить від діаметра поршня (плунжера), довжини їхнього хода і частоти обертів кривошипа. Як правило, передача крутячого момента від електродвигуна здійснюється через знижуючий редуктор, або через кліноременну передачу. Всі насоси цієї групи є самовсмоктуючі.

     Поршневі і плунжерні насоси знайшли широке використання у багатьох галузях промисловості і сільського господарства для перекачування як хімічно-активних так і нейтральних рідин при необхідності створення великих напорів.

     В дану групу входять насоси таких типів: ПТ, ПР, 2,5Т, ЕНП, ПЕН, АН та інші.

Поршневі і плунжерні насоси
Насос АН, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ , Житомир, Херсон, Хмельницький, Луганськ, Запоріжжя, Кіровоград, Луцьк
АН
Насос ЕНП, поршневий, плунжерний, підібрати, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя, Луцьк, Житомир.
ЭНП
Насос ПТ, поршневий, плунжерний, підібрати, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя, Луцьк.
ПТ

Поршневі і плунжерні насоси
Насос РТ, поршневий, плунжерний, підібрати, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя, Луцьк, Житомир.
РТ<< Назад