+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Діагональні вертикальні насоси ДВ

Насоси. Промислова група \ Діагональні та оседіагональні насоси \ Діагональні вертикальні насоси ДВ

Вертикальні діагональні насоси ДВ замовити, купити, вартість, Київ, Україна, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький.

Скачати каталог насосів ДВ
 Лист замовлення
 насосу

ОПИС діагональних насосів типа ДВ

ТОВ "ВКФ "Гідромаш" пропонує діагональні насоси ДВ з вертикальною установкою.

     Насос – діагональний потрібен для перекачування рідин, схожих за в'язкістю й хім. активністю, з вмістом зважених часток не більше 3 г/л, розміром не більше  0,1 мм, з них великих часток не більше ніж  2 %, з температурою мах. 35 °С (308 К). За домовленістю можливо виготовлення й поставка насосів для перекачування рідин з іншими характеристиками.
     Насос складається з наступних частин: корпус, ротор, вузел привода розворота лопастей робочого колеса, підшипникові вузли. Камера робочого колеса зроблена роз'ємною, тому огляд і ремонт робочого колеса й торцевого ущільнення роблять без демонтажу насоса. Привід розворота лопастей дозволяє ставити лопасті насоса в потрібне положення різними способами: вручну – при вимкненому насосі або при використанні електрогідропривода — без виключення насоса.
     Вузел терття підшипника, виконуючий роботу в середі, яку перекачують може бути виконаний в декількох видах:
  • з гумовометалевими вкладишами,
  • з гумовими роликами,
  • з деревошаровими вкладишами,
  • з графітофторопластовими сегментами.

     Ця група насосів може бути наступних типів:
  • ДВ — з упорним підшипником, розташованим в електродвигуні. Насос й електродвигун монтуються на окремих фундаментних опорах. Поєднання вала насоса й двигуна — жорстке фланцеве. Осьове гідравлічне зусилля від реакції води й маси ротора сприймається п'ятою електродвигуна;
  • 1-ДВ — з упорним підшипником, розташованим в насосі, при цьому електродвигун може встановлюватися як на окрему фундаментну опору, так і безпосередньо на насос при моноблочній зборці. Осьове гідравлічне зусилля від реакції води й ваги ротора, сприймається упорним підшипником насоса. Така конструкція дозволяє поєднувати вал насоса й вал електродвигуна еластичною муфтою, допускається перекос лінії валів до 1° й несоосність валів до 1,5-2 мм, що суттєво спрощує установку  й роботу з агрегатом. Крім того, в якості привода можуть використовуватися електродвигуни вертикального виконання без підп'ятника, які значно дешевше й доступніше.

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

<< Назад