+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net

Мембранні і діафрагментарні насоси

Насоси. промислова група \ Мембранні і діафрагментарні насоси

 

     У випадку якщо Вам необхідно забезпечити герметичність і високий тиск нагнітання, то Вам необхідно вдатися до допомоги цих мембранних і діафрагментарних насосів.

     Згідно ДСТУ 17398 є визначення відносно діафрагментарних насосів, згідно якого робочі деталі насоса виконані у вигляді пружних діафрагм. Для розуміння діафрагма представлена у вигляді мембрани складної конфігурації, а у деяких випадках це сферична або плоска мембрана.

     Принцип роботи діафргаментарних і поршневих насосів складається в тому, що повітря, яке потрапляє в мембрану стискається, при цьому мембрана теж стискається і таким чином рідина просувається до виходу. У той же час друга мембрана, яка розміщена навпроти створює вакуум і всмоктує таким чином рідину.

     Основні переваги мембранних і діафрагментарних насосів в тому що вони мають надійну і просту конструкцію, а відсутність приводу дозволяє не використовувати деталі, які рухаються. В якості привода в цих насосах працює енергія від стислого повітря, цей процес забезпечує відсутність іскроутворення. Великим плюсом є те, що вони мають малу вагу и компактні розміри. А завдяки відсутності підшипникового вузла і ущільнень, насос не має витоку рідини і зносу деталей. Мембранні діафрагментарні насоси дуже універсальні і використовуються для перекачування води, а також різних в’язких рідин і рідин з твердими частками, діаметр яких складає від 2 мм до 63,5 мм. Тиск на виході насосів складає до 65 бар. Висота самовсмоктування до 5 метрів. Відсутність рідини в робочій області ні в якому разі не нашкодить насосу.

     Ці насоси використовуються в наступних галузях промисловості:  хімічній, нафтохімічній, лакофарбовій, харчовій.

Мембранні і діафрагментарні насоси
Мембранні і діафрагментарні насоси, купити, замовити, Київ, Інтернет, Україна
<< Назад