+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Насоси для нафти

Насоси. промислова група. \ Насоси для нафти

      

      Нафтові насоси НК, НА, НВ, НПВ, НМ - це центробіжні насоси горизонтального і напівпогружного типу. В залежності від поставленої задачі насоси можуть виготовлятися з різних марок сталі і комплектуватися різними торцевими ущільненнями.

      Нафтові насоси НК, НА, НВ, НПВ, НМ можуть виготовлятися для експлуатації в різних категоріях вибухонебезпечності і для різних кліматичних умов. Насоси встановлюються як поза межами приміщення, так і в приміщеннях.

      В основному нафтові насоси комплектуються електроприводом вибухозахисного виконання (АИММ, АИУ). Проте за спеціальним виконанням насоси можуть бути укомплектовані звичайним електродвигуном загальнопромислового призначення.

       Самі популярні нафтові насоси це НК, НА, НВ, НПВ, НМ.

      Насоси НК - це горизонтально-консольні насоси для перекачування нафтопродуктів, температура яких не перевищує 400⁰С. Насос має робочі колеса як одностороннього, так і двостороннього входу.

     Насоси НП, НВ, НПВ - це напівпогружні нафтові насоси для нафтопродуктів з температурою до 80⁰С.

     Нафтовий насос НМ - це одноступінчатий стальний насос горизонтального типу. Насос має робоче колесо двохстороннього типу і застосовується для перекачування нафтопродуктів з температурою до 80⁰С.

    Нафтові насоси НК, НА, НВ, НПВ, НМ, зокрема, незамінні в хімічній, нафтохімічній промисловості. Також насоси застосовуються на коксохімічних і нафтопереробних підприємствах.

Насоси для нафти
Насос для нафти напівзанурювальний НК, НКВ, для нафти, для нафтопродуктів, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя, Луцьк.
НК, НКВ
Насос для нафти напівзанурювальний НПВ, для нафти, для нафтопродуктів, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя, Луцьк.
НПВ
Насос нафтовий напівзанурювальної НМ, для нафти, для нафтопродуктів, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя, Луцьк
НМ

Насоси для нафти
Насос нафтовий 12На, НВ, напівзанурювальної, вертикальний, для нафти, для нафтопродуктів, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми , Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Луганськ, Запоріжжя, Кіровоград, Луцьк.
12НА, НВ
Насос нафтовий 8НДв, 12НДс, 14НДс, двостороннього входу, для нафти, для нафтопродуктів, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя, Луцьк.
8НДв, 12 НДс, 14НДс


<< Назад