+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net

IMP NMT (D) F - фланцеві електронно-регульовані in-line насоси

Насоси. Промислово-побутова група \ Насоси IMP Pumps \ Фланцеві електронно-регульовані NMT (D) F

Циркуляційний насос IMP NMT (D) F, фланцевий, електронно-регульований, циркуляційний, фото, Інтернет, Київ, Запоріжжя, Рівне (Україна)

     Опис насосів IMP групи NMT(D) F.
    Насоси групи  NМТ(D) F від словенського виробника насосів, компанії IMP Pumps d.o.o. – це електронно регульовані насоси для примусової циркуляції  води в системах опалення, гарячого водопостачання, вентиляції й кондиціювання. Ця група відноситься до насосів з мокрим ротором. В цих насосах ротор занурений в рідину. Катушку статора захищає вбудована в корпус електромотора розподільна втулка. Ця втулка нерухома й виконана з немагнітної високолегірованної сталі AISI 316. Статор обертається в графітових підшипниках. Середа під тиском проходить між нерухомою втулкою й ротором, який обертається тим самим, охолоджуючи електродвигун й знижує тертя в підшипниках. Для нормальної роботи насоса мінімальний потік  повинен складати 5% від його максимального потока.  Насоси NМТ(D) F приводятся  в дію  двигуном на постійних магнітах (технологія ЕСМ) й керуються вбудованим електронним блоком керування. Блок керування  безперервно регулює потужність насоса в залежності від тиску в системі. На передній панелі блока розташована контрольна лампа, яка сигналізує про роботу насоса (блакитний колір говорить про нормальну роботу, а червоний вказує про помилку в роботі насоса). Поєднання «двигун – насос» пряме, тобто на подовжений вал ротора насоса кріпиться робоче колесо.  Фланцеві патрубки  насоса  (вхід-вихід) мають однакові діаметри й розташовані на одній осі. Насоси  NМТ F мають одинарний гідравлічний корпус; - насоси   NМТD F мають подвійний гідравлічний корпус з вбудованим зворотнім клапаном, який відкрывається в залежності від витрат.
     Насоси даної групи приміняються для примусової циркуляції середи в системах опалення, гарячого водопостачання, вентиляції й кондиціювання  з можливістю постійної адаптації насоса до потреб системи. NМТ(D) F перекачують чисту воду або суміш води з антифрізом. В даних насосах приміняються  електродвигуни потужністю  від 500 Вт до 1600Вт. Клас ізоляції – Н, ступінь захисту – IP 44. Двигуни в цій групі насосів використовуються  однофазні з напругою 230В/50Гц.

    Основні характеристики насосів IMP серии NMT(D) F.

  •  Продуктивність  ___________________  max 78 м³/год;
  • Висота підйома   ___________________________ max 13 м;
  • Максимальний тиск в насосі ________________  10 бар;
  • Температура рідини  __  від -10°С  до +110°С;
  • Максимальная температура зовнішнього середовища ___ +40°С.
    Матеріали деталей насосів NMT (D) F.
  • Корпус насоса   ______________  сірий чавун;
  • Робоче колесо ____________   нержавіюча сталь;
  • Ротор двигуна  ______ нержавіюча сталь;
  • Розподільна втулка ___ високолегірована  нержавіюча сталь AISI 316.
    Патрубки входу-виходу насосів IMP NMT (D F:
    Фланцеві патрубки  входу- віходу насосів NMT(D) F - мають фланцеві поєднанняя  DN 40-100 мм. PN6/10 в залежності від типорозміру насоса.
Арматура для підключення до трубопроводів: в комплект поставки не входить
 

Зведені поля витрат Q й напору H, графік характеристик

 циркуляційних насосів IMP серії NMT (D) F. 

Графік характеристик насосів IMP NMT(D)F 

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

<< Назад