+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Вертикальні центробіжні насоси типу В

Насоси. Промислова група \ Вертикальні центробіжні насоси типу В


     Насоси серії В- це центробіжний  насос з вертикальною установкою, одноступінчатий, спірального типу, з робочим колесом одностороннього входу. Розроблений для перекачування рідин подібних за в’зкістю і хім. активністю з вмістом часток які не перевищують 3 г/л, розміром який не перевищує 0,1 мм, з них твердих часток не більше 2%, з температурою мах 45 градусів С (318К). По домовленості можливо виготовлення і поставка насосів для перекачування рідини з іншими характеристиками.

     Рух обертання ротора - проти часової стрілки( при погляді згори - з боку електродвигуна). Вал двигуна і ротора насосу поєднуються жорстким фланцевим поєднанням. Осьова сила сприймається п’ятою електродвигуна.

     Вузол тертя підшипника, який виконує роботу в середі яку перекачують може бути виконаний в декількох видах:
  • з гумометалевими вкладишами;
  • з гумовими роликами;
  • з древесношаровими вкладишами;
  • з графітофторопластовими сегментами.
   Ця група насосів може бути наступних типів:
  • В- з упорним підшипником, який розташовується в електродвигуні. Насос і електродвигун монтуються на окремих фундаментних опорах. Поєднання валу насоса і двигуна - жорстке фланцеве. Осьове гідравлічне зусилля від реакції води і маси ротора сприймається п*ятою електродвигуна.
  • 1В- з упорним підшипником, який знаходиться безпосередньо в насосі. Осьове гідравлічне зусилля від реакції води і ваги ротора сприймається упорним підшипником насоса. Спеціальна конструкція дозволяє поєднати вал насоса і вал електродвигуна еластичною муфтою, перекіс лінії валів допускається до 1 градуса і розбіжність валів до 1,5-2 мм. Це значно полегшує установку, обслуговування і роботу з агрегатом. Замість приводу можуть застосовуватись електродвигуни з вертикальною установкою без підп’ятника, які в декілька разів дешевше і доступніше. Основні деталі насосу зроблені з сірого чавуну, вуглецевої і нержавіючої сталі.

Вертикальні центробіжні насоси типу В

Вертикальний насос В

Вертикальний насос В

<< Назад