+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Горизонтальні насоси «двостороннього входу»

Насосы. Промышленная группа \ Горизонтальні насоси «двостороннього входу»

    Свою назву група «Горизонтальні насоси «двостороннього входу» отримала, так як корпус насосу має горизонтальний роз’єм і відкривається по горизонталі. Ротор і робоче колесо цього насосу можуть бути переставлені в корпусі на 180⁰С (в протилежний бік) по горизонталі. Така конструкція дала можливість підключати привід з будь-якого боку насосу. В цьому випадку рух потоку рідини не змінюється, звідси і назва «двохсторонній».

    Яскравими представниками групи цих насосів, які випускають різні пострадянські заводи є насоси: Д, 1Д, 2Д, 3Д, 4Д, НЦД, НД, НДФ, СЕ, АД, АСЕ, СЕУ, ЦН. Також багато  європейських виробників виробляють подібне обладнання «Vipom» (Болгарія), «Saer» (Італія), «Wilo» (Німеччина), «Standart» (Турчеччина) і багато інших. Перевагою насосів цього типу є те, що ремонт і обслуговування може здійснюватись без демонтажу насосного агрегату з лінії. Простота конструкції цих агрегатів призвела до їх широкого використання, там де потрібна висока продуктивність при достатньо невеликому напорі: водопостачання, теплопостачання, на технологічних лініях підприємств, пожежогасіння, зрошування, перекачування стічних вод і таке інше. Насоси цієї серії мають, в основному, одне робоче колесо, але бувають і двоколісні моделі. Ущільнення вала цих насосів може бути різне (в залежності від моделі і умов експлуатації) від м’якого сальника до складних механічних ущільнень з використанням затворної рідини.
Горизонтальні насоси «двостороннього входу»
Насос Д купити Харків, Київ, Донецьк, Полтава, Дніпро, Суми, Чернігів, Україна
Насос 1Д, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, Київ, Україна, Донецьк, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон.
Насос 1Д, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, Київ, Україна, Донецьк, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон
Горизонтальні насоси «двостороннього входу»
Насос СЕ, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя
Насос СЕ, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя.
АСЭ
Насос АСЕ, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя

Горизонтальні «двостороннього входу». Насоси типу Д

Насоси типу Д - насоси двостороннього всмоктування відцентрового типу, одні з найбільш поширених в своєму класі. Вони мають безліч модифікацій і груп для різного виду застосувань, що випускаються в країнах на поссоветском просторі: Д, 1Д, 2Д, 3Д, 4Д, НЦД, НД, ПДФ, СЕ, АТ, АСЕ, СЕУ, ЦН. Європа також не обійшла увагою цей тип обладнання. "Vipom" (Болгарія), "Saer" (Італія), "Wilo" (Німеччина), "Standart" (Туреччина) - це досить неповний перелік європейських виробників, що випускають насоси типу Д.

Насоси горизонтальні відцентрові двостороннього входу підходять для перекачування води і нафти, використовуються в зрошувальних системах, для осушення болотистих місцевостей.

Принцип роботи двосторонніх насосів

Насоси типу Д ще називаються горизонтальними двосторонніми через розташування ротора і робочого колеса, і можливості розкриття по горизонталі. Тип «Д» вказує на можливість підключення приводу з двох сторін.

Конструкція цього обладнання робить можливим збирати і розбирати насоси, які не отсоединяя для цього підведені трубопроводи і двигун. Це можливо завдяки розташуванню патрубків в нижній частині корпусу. Крутний момент передається від вала електродвигуна до ротора через пружну муфту. Ущільнення валу насоса зводить до мінімуму ймовірність витоку рідини, що дозволяє зберігати робочий тиск.

Купити горизонтальний насос вигідно для використання як в сільськогосподарських, так і для промислових або комунальних цілей.

Робочі характеристики горизонтальних насосів

Горизонтальні відцентрові насоси двостороннього входу типу Д розрізняються за такими технічними параметрами як: продуктивність, напір, потужність електродвигуна, характеристикам перекачується. Робоча точка натиск-продуктивність визначається згідно з графіком характеристик на ту чи іншу модель насоса типу Д.

Насос типу Д купити в Україні вигідно в ТОВ «ПКФ« Гідромаш »- у провідного постачальника насосного обладнання, який успішно працює на ринку з 1997 року. Володіючи широким асортиментом насосного обладнання та необхідними знаннями про їхні характеристики, особливості експлуатації, наші менеджери підберуть для вас
оптимальний агрегат. 

<< Назад