+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Speroni ECO LIFT - побутова каналізаційна установка Спероні

Насоси. Промислово-побутова група \ Насоси Speroni (Спероні) \ Побутова каналізаційна установка ECO LIFT

Установка Speroni ECO LIFT, фото, зображення, в Інтернет, ціна, вартість, замовити, Київ, Інтернет, Суми, Черкаси, Львів, Україна

Інструкція каналізаційної установки
Speroni ECO LIFT

ОПИС побутової каналізаційної установки Speroni ECO Lift

    Комфортне житло стає невід'ємною рисою нашого часу. Водопровід, каналізація й опалення є звичними атрибутами заміського життя й індивидуальних будинків у віддалених населених пунктах.
Для розв'язання задач по відводу канализації та інших господарських стоків були розроблені компактні пристрої, які дозволяють облаштовувати сантехнічні вузли й душеві кімнати практично в любому місці опалювального приміщення. При проектуванні санувзлів тепер не треба піклуватися про місце.

     Конструкція установок SPERONI ECO Lift
Каналізаційні установки серії WC представляюьт собою компактну автоматичну насосну установку з вбудованим ріжучим механізмом, готову до установки й експлуатації без додаткових налагоджувальних робіт.

     Характерні особливості Speroni ECO LIFT

  • висока прочність вузлів та деталей, й надійність експлуатації;
  • легкий монтаж та обслуговування установки;
  • гнучкі вхідні та вихідні патрубки;
  • простий догляд та технічне обслуговування;
  • з'ємна верхня кришка дозволяє проводити діагностику механізму установки, не від'єднуючи її від трубопроводів.

     Принцип дії Speroni ECO LIFT
     Сточна вода поступає самопливом з підключених пристроїв в насосну установку SPERONI WC й заповнює ємність. Насос автоматично вмикається, коли рівень води досягає максимального рівня й вимикається, коли насос відкачує стоки до нижнього рівня, що контролюється реле рівня. Система ножів на вхідному патрубку подрібнює фекалії, туалетний папір і дрібні частки, які вміщуються в сточних водах, які поступають в резервуар з туалетної системи. Випуск повітря з резервуара здійснюється через фільтр з актививованим вугіллям, який встановлений у повітряновипускному клапані верхньої кришки.
     Резервуар установок SPERONI WC виготовлений з композитного матеріалу з  поверхнею, яка легко очмщується й закругленими стінками, що призводить до мінімуму верогідність утворення застійних зон. Унікальна конструкція була розроблена з врахуванням швидкого монтажу, а також можливості простого й чистого обслуговування. Канализаційні насосні установки потребують мінімального технічного обслуговування.

     Галузі використання Speroni ECO LIFT
     Каналізаційні установки SPERONI WC підходять для монтажу у знову зпроектованих приміщеннях, будівлях післе реконструкції або ремонту, в яких відсутні трубопроводи канализаційної системи, наприклад, в старих жилых будинках і прибудовах, отелях, невеликих комерційних організаціях, в туалетних і ваних кімнатах, які розташовуються у віддаленні від стояків канализації. Основна частина установок використовується для перекачування сточних вод з ванн, санвузлів, сточних вод від санітарно-технічного обладнання, які вміщують туалетний папір й фекалії. Рідина, яку перекачують і вміщує тверді матеріали, може стати причиною виходу виробу з строю й анулювання окремих положень гарантії.
Для чистки поєднувальної арматури й резервуара можуть використовуватись звичайні миючі засоби з PH 4~10.

     Перекачування рідин та предметів, які перераховані нижче не допускається:

  • концентровані хімічні речовини й сильні розчинники;
  • тверді інородні об'єкти з пластмаси або картона, гігієнічні засоби, волосся,
  • металеві предмети (наприклад, скріпки й булавки), камні, будівельні  матеріали, лінолеум и т.п).

     Допускається обмежене використання цих установок на кухні, але для запобігання засмічення насоса, необхідно постійно контролювати кількість жирових відкладень у резервуарі й трубопроводах.

     Використання побутових систем жировиділення дозволяє збільшити міжсервісний інтервал і термін служби установок в цілому.

     Не рекомендується використовувати в громадських комерційних туалетах для постійного використання й в технологічних лініях, пов'язаних з виробничимими процесами.

     Не використовувати насос для відвода стоків від посудомийних машин, так як температура рідини повинна бути не білше 50°C або 90°C (в залежності від моделі).

Speroni ECO LIFT, купити, продаж, ціна, Київ, Інтернет, Україна, Харків, Одеса, Тернопіль, Полтава

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

<< Назад