+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Насос на опалення

Насос на опалення

Насос на опалення торгової марки Кальпеда, Педролло Ви можете придбати у надійного українського постачальника, підприємства «Гідромаш». Вас неодмінно порадує наш вибір різного насосного обладнання, а також якість збірки і надійність у використанні. Італійські виробники постаралися зробити якісний продукт, який би прослужив своїм власникам багато років використання.

Хочете купити насос на опалення у сумлінного постачальника? Радимо Вам напряму купляти насоси та інше насосне обладнання на фірмі «Гідромаш», яка знаходиться в Києві.

Для опалення, як правило, використовують циркуляційний насос. Він є єдиним насосом, який забезпечить рівномірне перекачування рідини в опалювальних трубах і в трубах водопостачання, охолодження та кондиціонування. Якщо Ви хочете отримати консультацію, який насос на опалення найкраще придбати, задайте Ваше питання фахівцеві з компанії «Гідромаш».
У разі, якщо звичайна циркуляція рідини по опалювальним трубах з якихось причин неможлива, використовується циркуляційний насос. Такою причиною може бути відсутність ухилу в трубах або ж довжина опалювальної системи, яка перевищує 30 метрів. Якщо Ви задумали покласти теплу підлогу, Вам також необхідно купити циркуляційний насос на опалення.

Якщо у Вас відсутній вбудований насос в котлі або телпогенераторі, тут допоможе установка циркуляційного насоса. Насос на опалення такого типу сприяє гарному проходженню рідини навіть при маленькому діаметрі трубопровідної системи.

Потрібен якісний, новий і ефективний насос на опалення, купити
в Києві? Замовте насос через сайт компанії «Гідромаш».