+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Pedrollo COMBIPRESS "CB2" насосні станції Педролло

Насоси. Промислово-побутова група \ Насоси Pedrollo (Педролло) \ Насосні станції COMBIPRESS "CB2"

Pedrollo COMBIPRESS CB2 насосні станції Педролло, замовити, купити, Київ, Інтернет, Україна, Кропивницький, Луганськ, Луцьк.

     Опис насосної станції підвищення тиску Pedrollo COMBIPRESS СВ2.
     Система підвищення тиску Pedrollo COMBIPRESS «СВ2» від італійського виробника Pedrollo служить для створення і підтримки заданого тиску в системі. Система складається з двох насосів, зібраних в блок на одній станині і автоматики пуску і контролю роботи насосів. СВ2 спроектована і налаштована таким чином, що при збільшенні споживання води автоматично включається один або обидва насоса послідовно. Це призводить до економії електроенергії, т.к другий насос включається тільки тоді, коли один насос перестає забезпечувати необхідну витрату води. Автоматика пульта управління забезпечує чергове включення насосів.
     Pedrollo COMBIPRESS «СВ2» служить для перекачування чистої води і застосовується в тих випадках, коли необхідно створювати і підтримувати тиск системи в заданих межах:

  • Водопостачання: підвищення тиску для багатоквартирних будинків, готелів, гуртожитків, промислових підприємств, шкіл, лікарень тощо
  • Зрошення: полив сільгоспугідь, спортивних полів і т.п.
      Основні характеристики станції підвищення тиску Pedrollo СВ2:
  • Продуктивність ______ до 4200 л / хв (216 м.куб / год);
  • Напір (водяного стовпа) _________________ до 105 м;
  • Працює на рідинах _______________ чиста вода.

      Конструктивні характеристики системи підвищення тиску Pedrollo COMBIPRESS СВ2:

      ЕЛЕКТРОНАСОСИ.
Система СВ2 може комплектуватися різними типами насосів, такими як СР, СРm, PLURIJET, JCR, JSW, B і найпотужнішими насосами F. Насоси комплектуються всмоктуючими і нагнітальними колекторами, кульовими кранами і зворотніми клапанами.
      СТАНИНА
Станина виготовляється з металевого профілю.
     ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПУЛЬТ
Пульт обладнаний пристроєм блокування дверей, схемою низької напруги для управління реле тиску, електронною схемою чергування включення насосів, тепловим захистом. Реле тиску забезпечує насоси «захистом від сухого ходу».
      СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
Система управління включає в себе манометр і два реле тиску, встановлених на нагнітальному колекторі. Реле тиску мають заводські налаштування розраховані на середній діапазон споживання, однак регулювання реле може бути виконане споживачем вручну на необхідні параметри.

Діапазон залежності потрібного напору H від подачі Q насосних станцій Pedrollo CB2 можна подивитися перейшовши за посиланням  >>> 

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

 
<< Назад