+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Бензинові насоси

Насоси. Промислова група \ Бензинові насоси

Свою назву група «Бензинові насоси» отримала у зв’язку  з призначенням цього обладнання – перекачування світлих нафтопродуктів, таких як бензин, гас, дизельне паливо. Крім цього, вони можуть качати спирт і інші рідини без домішок. Насоси цієї групи відрізняються безліччю конструкцій і виконань. Серед усього іншого можна виділити такі основні вимоги до конструкції цих агрегатів:

 • вибухозахищеність, яка досягається використанням різних матеріалів деталей та інженерних рішень, а також використанням вибухозахисного електродвигуна;
 • можливість самовсмоктування, яка визначає використання цих насосів на пересувних установках і візках, та у випадках використання там, де знаходяться заглибленні місткості продукту, який перекачують. Тут знаходять широке використання насоси вихрового типу;
 • використання герметичних торцевих ущільнень дозволяє уникнути витоку продукту який перекачують.

Яскравими представниками групи цих насосів, які випускають різні пострадянські заводи, є насоси: СЦЛ, УС, ВС, НМ, 1СВН, СВНГ, 1СЦЛ, ВК (С), ЦН, 6НДВ, ЕНВМ, АBC-Е, АСЦМ, СЦН спеціально сконструйовані з використанням відповідних вимог і матеріалів насосів консольної групи з торцевими ущільненнями КМН і КМ. Також багато європейських виробників виготовляють подібне обладнання: «Vipom» (Болгарія), «Saer» (Італія), «Willo» (Німеччина), «Standart» (Туреччина) і багато інших.

Конструкція цих насосів у більшості випадків хоч і є нескладною, проте вимагає від обслуговуючого персоналу уваги в експлуатації:

 • характерне для цих насосів середовище, яке перекачують сприяє газоутворенню при певних умовах, що призводить до кавітації;
 • наявність домішок згубно діє на торцеві ущільнення цього обладнання;
  невідповідне технічним умовам  середовище може руйнувати ущільнення деталей насоса;
 • кожен тип та конструкція насосів цієї групи має свої особливості, які потрібно детально вивчити в паспорті цього обладнання.

 Бензинові насоси використовують як на великих промислових підприємствах (нафтопереробка, нафтобази, хімзавод та таке інше), так і на заправках, в сільському господарстві, фермерських хазяйствах,   для розливу та обліку нафтопродуктів невеликих підприємств.

Бензинові насоси

Насос для нафтопродуктів СЦЛ, АСЦЛ, СЦЛ 20-24, АСЦЛ 20-24, купити, продаж, Київ, Україна, Інтернет.

СЦЛ, АСЦЛ

Насос ЦНСк, купити, замовити, продати, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Полтава, Львів, Суми, Чернігів

ЦНСк

Насос СВН, насос ВС, для бензину, для дизельного палива, купити, продати, замовити, з доставкою, Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Одеса, Чернігів, Львів, Чернівці, Запоріжжя, Житомир, Полтава, Україна

СВН-ВС

Насос КМ, для нафтопродуктів, для бензину, купити, продати, замовити, Київ, Харків, Дніпро, Суми, Чернігів, Одеса, Львів, Полтава, Чернівці, Житомир, Вінниця, Україна

КМ - Е, КМС - Е

Нержавіючий насос КМ з вибухозахищеним електродвигуном, для бензину и дизпалива, купити, продаж, Київ, Україна, Інтернет
Нержавіючи насосы
КМ

Насос для перекачування ПММ - особливий вид обладнання, що призначений для транспортування масел і світлих паливно-мастильних матеріалів: бензину, дизеля, гасу, використовується він повсюдно на нафтопереробних і хімічних заводах, нафтобазах, заправних станціях, СТО. Звичайне загальнопромислове насосне обладнання не підходить для перекачування нафтопродуктів, адже для таких цілей потрібні агрегати, які мають підвищений ступінь надійності, пожежної безпеки, максимально герметичні і здатні поглинати горючі речовини для подальшої подачі по трубопроводах або в резервуар.

Пропонуємо купити бензинові насоси в Україні в ТОВ «ПКФ« Гідромаш »- відомого постачальника насосного обладнання, що успішно працює на ринку більше 20 років. Кваліфікований персонал допоможе підібрати необхідне обладнання, надавши докладний технічний опис цікавлять позицій.

Насоси для перекачування ПММ: класифікація, особливості обладнання

Паливно-мастильні матеріали вибухонебезпечні і мають легку займистість. Бензиновий насос призначений для переміщення з одного резервуара в інший даних продуктів. Але важливо пам'ятати, що багато типів цього обладнання можна застосовувати для транспортування агресивних хімічних речовин, які можуть привести до руйнування його компонентів.

Виходячи з принципу дії, насоси ПММ ділять на об'ємні і динамічні. За особливостями конструкції розрізняють:

 • струменеві;
 • відцентрові;
 • вихрові.

У робочій камері об'ємного насоса тиск може виникати під дією обертаються:

 •  шестерінки;
 • гвинта;
 • пластини;
 • мембрани;
 • поршня.

Наприклад, шестерні насоси перекачують рідину під дією обертання шестерень. Створювана різниця тисків змушує бензин всмоктуватися, заповнюючи міжзубний простір, а далі він направляється в патрубок нагнітання.

Насоси ПММ: переваги, особливості використання

Насос для перекачування палива, не залежно від типу конструкції, повинен відповідати наступним вимогам, у чому і визначаються його переваги:

 • висока надійність;
 • високе значення ККД;
 • невеликі вимоги до технічного обслуговування.

Насоси для перекачування ПММ використовуються для бензину та інших нафтопродуктів, які не містять домішок, що руйнують торцеві ущільнення. Також слід враховувати, що проходять через обладнання речовини виділяють пари, які можуть викликати кавітацію.

ТОВ «ПКФ« Гідромаш »пропонує купити насос для перекачування ПММ декількох конструкцій і виконань від надійних пострадянських заводів і європейських виробників (Saer, Wilo, Vipom, Standart, ін.). Придбаний товар можна самому забрати зі складу або замовити доставку по Україні транспортною компанією.

<< Назад