+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Консольні відцентрові насоси КМ, КММ

Насоси. Промислова група \ Консольні центробіжні насоси \ Насоси КМ, КММ

Насоси КМ, КММ, консольні, моноблочні, відцентрові, купити, ціна, в Інтернет, Україна, Львів, Кропивницький, Тернопіль, Ужгород.

ОПИС РОЗДІЛУ КМ, КММ

     Конструкція насосів КМ й КММ
    Насос КМ й КММ відносяться до центробіжних моноблочних насосів. Це насоси з одним робочим колесом закритого типу. Вхід-вихід насоса розміщені перпендикулярно один до одного і мають різний діаметр. Насоси КМ й КММ мають пряме поєднання з електродвигуном, а також насос і двигун мають загальний вал. 
     Використання насосів КМ і КММ
   Насоси КМ й КММ мають промислове призначення й призначені для перекачування чистої і технічної води без вмісту твердих включень і температурою від 00 С до +800 С. Також насоси КМ й КММ призначені для водопостачання комунальних підприємств, для теплопостачання тепломереж.
      Електродвигуни насосів К й КММ.
   Насос КМ й КММ укомплектовані асинхронними електродвигунами АИР потужністю від 2,2кВт до 30кВт. Електродвигуни в свою чергу можуть бути як загальнопромислового призначення, так і вибухозащищеного.
     Конструктивні особливості насосів КМ й КММ 
    Основні елементи насоса КМ й КММ, а саме корпус насоса, робоче колесо, виготовлено з чавуна. Вал насоса виготовлений зі сталі. Насос має сальникове ущільнення.
     Розтруби входу-виходу насосів КМ й КММ 
    Насос має два патрубка (вхід-вихід). Всмоктуючий патрубок може бути в діаметрі від Ду50 до Ду150. Напорний патрубок має діаметр від Ду32 до Ду125.

Графік характеристик напор-продуктивність насосів КМ

Графік характеристик тиск продуктивність відцентрових насосів КМ, Київ, Інтернет, Україна, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький.

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

    
              

 

<< Назад