+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Діагональні та осьдіагональні насоси

Насоси. промислова група \ Діагональні та осьдіагональні насоси

          Ця група отримала свою назву виходячи з руху рідини, яку перекачують. Рідина проходить по діагоналі уявного прямокутника сторони якого складають осьові і радіальні напрями, а не як у центробіжних насосів в радіальному напрямі і не як у осьових насосах паралельно вісі. Лопості робочого колеса діагональних насосів розташовані під гострим кутом до вісі потоку, і під прямим кутом до меридіального потоку, через це робочий тиск створюється як за рахунок дії центробіжної сили так і за рахунок під’ємної сили лопостей робочого колеса. Виходячи з цього можна зробити висновок, що діагональні насоси займають проміжне (середнє) положення між центробіжними і осьовими насосами за своїми робочими характеристиками (напор і подача). Дана група насосів використовується коли необхідно перекачувати воду з температурою до +45⁰С, загальною мінералізацією не більше 1,5 г/л, вмістом сульфатів не більше 600 г/л, хлоридів не більше 200 г/л, вмістом часток не більше 0,3%, розміром часток до 0,5 мм (з них абразивних часток не більше 2%, розмірами до 0,1 мм), з рН від 6 до 8,5%.

Діагональні насоси мають широке використання на теплових (ТЕС) і атомних (АЕС) електростанціях для циркуляційного охолодження в системах зрошування і в різних галузях промисловості.

      Всі діагональні насоси поділяються за методом кріплення лопаток робочого колеса на:

Насоси ДВ – лопатки на робочому колесі даної групи мають жорстке кріплення (тобто нерухоме);

 насоси ДПВ – лопатки робочого колеса мають поворотний привід, тобто можуть міняти кут повороту лопастей під час роботи насоса в ручному чи автоматичному режимі (з електроприводом поворота лопастей).

За способом передачі обертаючого моменту від електродвигуна до насосу бувають з колінчатим підводом (не мають позначення) і в моноблочному виконанні (мають позначення МБ).
Діагональні та осьдіагональні насоси
Діагональні насоси ДВ, купити, під замовлення, Інтернет, Київ, Тернопіль, Чернівці, Україна
ДВ
Насос ДПВ, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя
ДПВ 
 
Насос УОДН, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя 
УОДН

 

 

<< Назад