+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

ЦНСК - багатоступЕневі відцентрові нержавіючі насоси

Насоси. Промислова група \ Харчові центробіжні насоси \ Багатосекційні нержавіючі насоси ЦНСк

Насоси харчові ЦНСК, нержавіючі, багатосекційні, відцентрові, замовити, купити, фото, в Інтернет, Київ, Україна, Черкаси, Дніпро, Рівне, Чернівці.

ОПИС харчових нержавіючих насосів ЦНСк

     Конструкція нержавіючих насосів ЦНСк
    ЦНСк – центробіжні, багатосекційні  насоси з нержавіючої сталі. Електронасосний агрегат ЦНСк складається з насоса й електродвигуна, які поєднані за допомогою ліхтаря. Передача крутячого моменту від двигуна до насоса здійснюється за допомогою жорсткої поєднувальної муфти. На вал насоса послідовно кріпяться робочі колеса закритого типу й направляючі апарати. На кінець  вала насоса кріпиться ковзаючий підшипник (флубон), який має свою опору в камері нагнітання. Принцип дії насоса оснований на силовій взаємодії лопатей робочого колеса з обтікаючим їх потоком рідини. Збільшення енергії  рідини в основному відбувається за рахунок дії центробіжних сил, які виникають при обертанні робочего колеса.  Послідовне поєднання робочих коліс дозволяє збільшити напор від колеса до колеса, й відповідно на виході з насоса загальний напор буде дорівнювати сумі напорів окремих коліс, а подача буде дорівнювати подачі одного колеса. Насоси можуть бути виконані як в горизонтальному, так і у вертикальному виконанні. Закрите робоче колесо й корпус насоса (товщиною 4 мм – 12 мм)  виконані з нержавіючої сталі 12Х18Н10Т.  Герметичність на валу електродвигуна забеспечується одинарним торцевим ущільненням. 

     Використання харчових нержавіючих насосів ЦНСк.
    Ці насоси знайшли своє використання в харчовій промисловості при перекачуванні води, молока, пива, вина, спирту, соняшникової олії й т.п., в хімічній та нафтовій промисловості при перекачуванні світлих нафтопродуктів, в житлово-комунальному господарстві при перекачуванні холодної й гарячої води.    

Основні характеристики харчових нержавіючих насосів ЦНСк.

 • Продуктивність, Q  _____________   до 60 м³/год;
 • Напор, Н _______________________________ 240 м ;
 • Потужність, Р __________  0,75 ÷ 37 кВт;
 • Напруга _________________________   230/400В;
 • Частота струму _____________________________50Гц;
 • Рідина, яку перекачують _____ чиста вода, харчові й технічно агресивні рідини;
 • Температура рідини  не більше  _____  +120°С;
 • Предназначений для довготривалої роботи .

      Електродвигуни харчових нержавіючих насосів ЦНСк.
   В цій групі насосів використовуються асинхронні, фланцеві, трифазні електродвигуни. Насоси ЦНСк комплектуються 2-х полюсними електродвигунами з частотою обертання  2850 об/хв. й частотою струма – 50 Гц. Потужність від 0,37кВт до 37 кВт в залежності від типорозміра насоса. Електродвигуни можуть бути як загальнопромислового, так й вибухозахищеного виконання. Комплектація насосів електродвигуном вибухозахищеного виконання використовується при перекачуванні світлих нафтопродуктів, спирта, горілки, коньяка та інших вибухонебеспечних рідин.
 

  Конструктивні матеріали деталей харчових нержавіючих насосів ЦНСк.

 • Робоче колесо – нержавіюча сталь 12Х18Н10Т.
 • Корпус насоса    –  нержавіюча сталь 12Х18Н10Т.
 • Направляючий апарат - нержавіюча сталь 12Х18Н10Т.
 • Вал насоса – нержавіюча сталь 12Х18Н10Т.
 • Ущільнення  -  одинарне торцеве ущільнення.
    Під'єднання харчових нержавіючих насосів ЦНСк.
Насоси ЦНСк мають два патрубки (вхід й вихід) розташованих перпендикулярно або параллельно один до одного в залежності від вимог Замовника. Діаметр всмоктуючого патрубка може бути  DN25, DN32 або DN50, а діаметр напорного патрубка – DN25 або DN32. За проханням Замовника патрубки можуть бути різьбового під'єднання.
 

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

<< Назад