+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net

Zenit SBN занурювальні насоси Зеніт з двоканальною закритою крильчаткою

Насоси. Промислово-побутова група \ Насоси Zenit (Зеніт) \ Занурювальні професійні SBN

Zenit SBN, Зеніт, насоси погружні, з двоканальним закрытим колесом, фото, Інтернет, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Львів (Україна)
                   

ОПИС погружних професійних насосів Zenit  серії SBN.

     Насоси італійського виробника Zenit серії  SBN – входять до родини насосів SYSTEM B (SB), яка об'єднує електронасоси погружного типу з крильчаткою закритого двоканального типу. Великий вільний отвір й висока продуктивність – це характеристики, які дозволяють родині SBN працювати при наявності забруднених рідин зі зваженими твердими тілами  розміром  до 140 мм.   Погружні насоси з родини  SВN представляють собою електромеханічний блок, виконаний з чавуна EN-GJL-250 й призначений для експлуатації з повним зануренням в рідину. Проте, як додаткова опція під запит,  в  насосах даної групи передбачена можливість використання охолоджуючої рубашки (системи охолодження ZENIT) для сухої  або напівпогружної установки. Насоси укомплектовані 2-ма оппозитними механічними ущільненями, які розташовуються в масляному колодязі. В масляній камері встановлений датчик виявлення води. Підключений до електричного щита, цей датчик своєчасно сигналізує про знос першого механічного ущільнення.  Корпус гідравличної частини насоса болтами поєднується з електромеханічним комплексом.  Насоси серії SВN обладнані 4-х й 6-х полюсними, трьохфазними  двигунами  потужністю від  18,8 до 50 кВт "сухого" типу й можуть поставлятися у вибухозахищеній версії з сертифікатом АТЕХ. В гаммі Zenit SBN  присутні моделі тільки  з горизонтальним  напорним патрубком.
     Основна сфера використання – промислова. Ці насоси призначаються для професійного використання в суворих умовах, використовуються в основному в побутових и промислових очистних спорудах для підйома каналізаційних стоків й перекачування промислового шлама. Також вони використовуються для перекачування атмосферних опадів, які вміщують тверді тіла, для рециркуляції необробленого або активного шламу й біологічних рідин. При цьому, завдяки конструктивним характеристикам, ризик засмічення насоса в процесі експлуатації зведений до мінімуму.

    Основні характеристики насосів Zenit серії SBN.

 • Максимально можлива продуктивність  _  до 378 л/с (1360,8 м³/год);
 • Максимально можливий напор _ 53,2 м;
 • Потужність електродвигуна_ від 18,5 до 50 кВт
 • Кількість полюсів електродвигуна _ 4 або 6
 • Вільний отвір _  90-140 мм в залежності від моделі;
 • Напорний патрубок ______  горизональний DN 150 - DN 300
      Електромеханічний комплекс насосів Zenit серії SBN.
     Електромеханічний комплекс призначений  для погружної роботи, виготовлений з чавуна EN-GJL-250.  До його складу  входять: комплект ущільнень, який складається з 2-х оппозитних механічних  ущільнень з карбіда кремнія   в масляному колодязі й екологічний двигун сухого типу. Данна серія за запитом може мати сертифікат вибухозахищеності АТЕХ.
 

     Конструктивні матеріали деталей насосів Zenit серії SBN.

 • Робоче колесо – чавун EN-GJL-250;
 • Каркас   – чавун EN-GJL-250;
 • Кріплення – нержавіюча сталь  клас А2-70;
 • Стандартне ущільнення – гума   NBR;
 • Вал – нержавіюча сталь AISI 420;
 • Рубашка охолодження – вуглецева сталь /нержавіюча сталь  AISI 304;
 • Забарвлення – епоксидна, двокомпонентна на водній основі (середня товщина 150 мкм);
 • Комплект стандартних мех. ущільнень  -  два  механічних  ущільнення з карбіда кремнія(2SiC) в масляній камері.
     Розтруби входу-виходу насосів Zenit серії SBN:
     Ця серія насосів Zenit має тільки горизонтальний  напорний патрубок з фланцевим поєднанням DN150 - DN 300 в залежності від типорозміру насоса.
 
Арматура для підключення до трубопроводів: в комлект поставки не входить.
 
Зведені поля витрат Q й напору H -
загальний графік характеристик погружних насосів Zenit групи SB. 
 
Графік характеристик насосів SB
  

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

<< Назад