+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Живільні насоси

Насоси. промислова група.\ Живільні насоси.

 

   До групи «Живільних насосів» відносяться багатосекційні, горизонтальні насоси, які служать для «живлення» котлів водою. До цієї групи відносяться насоси типу ПЕ, П, ЦВК.

       Живільні насоси типу ПЕ та П перекачують воду з температурою до +165⁰С, тому в конструкції цих насосів передбачено водяне охолодження камер підшипників ковзання і сальників. Охолодження відбувається як середою, яку перекачують так і окремо підведеним контуром охолодження. Матеріали проточної частини насосів: чавун СЧ, сталь 10Х13, сталь 0,8Х18Н10Т. Ущільнення в залежності від виробничої необхідності можуть бути як сальникові так і торцеві.

      Конструктивно насоси ПЕ та П уявляють собою горизонтальні, багатосекційні насоси з одностороннім розташуванням робочих коліс. Ці насоси працюють з підпором, так як встановлюються в замкнених системах.

       Насоси типу ЦВК конструктивно уявляють собою консольний насос з двома робочими колесами. Одне центробіжне (колесо 1 ступеня) для гарного всмоктування, друге – вихрове (колесо 2 ступеня) для створення високого тиску. Насоси типу ЦВК служать для перекачування води з температурою від -15⁰С до +105⁰С і для роботи не вимагають підведення охолоджуючої рідини.

Живільні насоси
Насос живильний ЦВК, купити, з гарантією, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна,  Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя, Луцьк.
ЦВК
Насос живильний ПЕ, купити, з гарантією, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя, Луцьк.
ПЭ


<< Назад