+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Гвинтові насоси

Насоси. промислова група \ Гвинтові насоси

 
     Свою назву група «Ґвинтові насоси» отримала так, як робочим органом насосу є ґвинт. За конструкцією насосної частини насоси поділяються на одноґвинтові, двоґвинтові, трьоґвинтові та коловратні. Робоча камера одноґвинтового насоса, в якій відбувається перекачування середи, знаходиться між статором і ротором, а рух середи відбувається за рахунок витіснення її об’єму обертальними рухами ґвинта-ротора через нерухомий статор, який виготовлено переважно з гуми або фторопласта. Рух перекачувальної середи в двоґвинтових, трьоґвинтових і коловратних насосах здійснюється за рахунок витиснення її об’єму обертальними ґвинтами. Через такі конструкції ці насоси зараховують до насосів об’ємного типу. Напрям обертання ротора у багатьох типах ґвинтових насосів може бути змінено і, відповідно, напрям потоку рідини може бути змінено на протилежний. Але такі дії треба робити, заздалегідь узгодив зі спеціалістами - представниками заводу-виробника. Як правило, для зменшення кількості обертів двигуна, між насосом і двигуном ставлять редуктор. Одноґвинтові насоси, як правило, є самовсмоктуючими, але заздалегідь всмоктуючу лінію і робочу камеру насосу необхідно заповнити, так як інакше статор насоса може пошкодитись.

     Ґвинтові насоси можуть перекачувати як чисті рідини, так і рідини з домішками, працювати при тиску до 30 МПа, а температура і характер перекачувальної рідини визначають матеріали і комплектуючі з яких виготовлені ці насосні агрегати. Конструктивно ґвинтові насоси можуть виготовлятися з різних матеріалів, мати «рубашку» охолодження або нагріву робочої камери, у комплекті мати торцеві ущільнення різного типу, редуктори різного типу, всілякі датчики і автоматичні системи керування привода.

    Яскравими представниками групи цих насосів, які випускають різні пострадянські заводи, є насоси:  ЕВН, 1В, АН1В, Н1В, А12ВВ, А12ВГ, 2ВГ, А22ВГ, КВ, А13В, А23В, А33В, 3В, АЕ-3В, ЕНН, ЕНВ, 2НВВ, ЕМН, МВН. Також багато європейських виробників виготовляють подібне обладнання: «Sigma» (Чехія), «Johstadt» (Німеччина) і багато інших.

    Конструкція цих насосів, у багатьох випадках, хоч і є нескладною, проте вимагає від обслуговуючого персоналу уваги в експлуатації. Кожен тип і конструкція насосів цієї групи має свої особливості, які треба детально вивчити в паспорті цього обладнання.
 
     «Ґвинтові насоси» використовують як на великих підприємствах різної галузі промисловості так і на невеликих підприємствах, сільському господарстві, фермерських хазяйствах, для вирішення технологічних задач водопостачання і водовідведення.
Ґвинтові насоси
Насоси 1В купити Харків, Київ, Полтава, Дніпро, Суми, Чернігів, Україна
Насоси одноґвинтові 1В АН1В купити, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Херсон, Україна
Насоси одноґвинтові 1В20 купити Київ, Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Україна
Насоси одноґвинтові 1В20 купити Київ, Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Україна
Насос двоґвинтовий для судів А1 2ВВ, купити, продати, замовити, Київ, Україна, Дніпро, Суми, Одеса, Миколаїв, Херсон.


Трьохґвинтовий загальнопромисловий насос 3В купити, ціна, Харків, Суми, Дніпро, Київ, Інтернет, Україна
3В загальнопромислові
Трьохґвинтовий морський насос для судів 3В, продаж, ціна, Київ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Херсон, Інтернет, Україна
3В для судів


<< Назад