+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

IMP NMT (D) LAN (c) F - in-line насоси з електронним регулюванням

Насоси. Промислово-побутова група \ Насоси IMP Pumps \ Електронно-регульовані NMT (D) LAN (C) F

Циркуляційний насос IMP NMT(D) LAN (C) F, інлайн, фото, Інтернет, Київ, Одеса, Харків, Львів, Ужгород (Україна)

     Опис насосів IMP групи NMT(D) LAN (C) F.
    Насоси групи  NМТ(D) LAN (C) F від словенського виробника насосів, компанії IMP Pumps d.o.o. – це фланцеві, електронно регульовані насоси для примусової циркуляції  води в системах опалення, гарячого водопостачання, вентиляції й кондиціювання. Особливістю даной групи насосів є наявність дисплею для вибору роботи насоса. В моделях з індексом «С» є коммунікаційний модуль/NMTC (інтернет поєднання, Modbus RTU зв'язку, аналоговий вхід керування 0-10 В, три цифрових входа, один релейний вихід).  Ця група відноситься до насосів з мокрим ротором. В цих насосах ротор занурений в рідину. Катушку статора захищає вбудована в корпус електромотора розподільна втулка. Ця втулка нерухома й виконана з немагнітної високолегірованої сталі AISI 316. Статор обертається в графітових підшипниках. Середа під тиском проходиьт між нерухомою втулкою й ротором, який обертається тим самим, охолоджуючи електродвигун й знижує тертя в підшипниках. Для нормальної роботи насоса мінімальний потік  повинен складати 5% від його максимального потока.  Насоси цієї групи  приводяться  в дію  двигуном на постійних магнітах (технологія ЕСМ) й керуються вбудованим електронним блоком керування. Насос постійно вимірює тиск і витрати, й адаптує швидкість у відповідності з вибраним тиском. Ця група насосів може працювати в 4-х різних режимах (автоматичний, пропорційний тиск, постійний тиск й постійна швидкість). Поєднання «двигун – насос» пряме, тобто на подовжений вал ротора насоса кріпиться робоче колесо.  Фланцеві патрубки  насоса  (вхід-вихід) мають однакові діаметри й розташовані на одній осі. Насоси  NМТ LAN (C) F мають одинарний гідравлічний корпус - насоси   NМТD LAN (C) F мають подвійний гідравлічний корпус з вбудованим зворотнім клапаном, який відкривається в залежності від витрат.
Насоси даної групи використовуються для примусової циркуляції середовища в системах опалення, гарячого водопостачання, вентиляції й кондиціювання з можливістю  безперервного регулювання потужності в залежності від тиску в системі. NМТ(D) LAN (C) F перекачують чисту воду або суміш води з антифрізом. В даних насосах використовуються  електродвигуни потужністю  від 500 Вт до 1600Вт. Клас ізоляції – Н, ступінь захисту – IP 44. Двигуни в цій групі насосів використовуються  однофазні з напругою 230В/50Гц.

    Основні характеристики насосів IMP серії  NMT(D) LAN (C) F.

  •  Продуктивність  ___________________  max 78 м³/год;
  • Висота підйома   ___________________________ max 17 м;
  • Максимальний тиск в насосі ________________  10 бар;
  • Температура рідини  __  від -10°С  до +110°С;
  • Максимальна температура зовнішнього середовища ___ від 0°С до +40°С.
    Матеріали деталей насосів NMT(D) LAN (C) F.
  • Корпус насоса   ______________  сірий чавун;
  • Робоче колесо ____________   нержавіюча сталь;
  • Ротор двигуна  ______ нержавіюча сталь;
  • Розподільна втулка ___ високолегірована  нержавіюча сталь AISI 316.
    Патрубки входу-виходу насосів IMP NMT(D) LAN (C) F:
    Фланцеві патрубки  входу- виходу насосів NMT(D) LAN (C) F - мають однакові діаметри   DN 40-100 мм. и PN6/10 в залежності від типорозміра насоса.
Арматура для підключення до трубопроводів: в комплект поставки не входить
 

Зведені поля витрат Q й напору H, графік характеристик

 циркуляційних насосів IMP серії NMT(D) LAN (C) F - Ви можете отримати

 у наших менеджерів за вказаними вишче реквізітами. 

 

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

 
 
 
 
 

<< Назад