+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net

Zenit GRN 4 полюса - насоси Зеніт з робочим колесом і системою подрібнення

Насоси. Промислово-побутова група \ Насоси Zenit (Зеніт) \ GRN з чотирьохполюсним електродвигуном

Насоси Zenit GRN з чотирьохполюсним електродвигуном, Зеніт, робоче колесо й система подрібнення, для шламу, зображення, в Інтернет, Київ, Полтава, Львов, Луцьк (Україна)
                   

ОПИС погружних насосів Zenit серії GRN з чотирьохполюсним ел.дв.

     Насоси італійського виробника Zenit серії  GRN з чотирьохполюсним ел.дв.– входять в родину насосів GRINDER (GR), в яких спільно використовуються багатоканальне робоче колесо (крильчатка) відкритого типу й система подрібнення на вході. Система подрібнення 4-х полюсних моделей GRN складається з міцної крильчатки S-образної форми й сполученої з нею пластини з зубчатим всмоктуючим отвором. Як крильчатка, так й пластина виконані з чавуна EN-GJS-600-3, який пройшов термічну обробку для надання більшої твердості. Ця система  дрібно подрібнює волокнисті тіла, які є в рідині, тим самим запобігаючи блокування крильчатки.  Погружні насоси з родини  GRN  представляють собою електромеханічний блок, виконаний з чавуна EN-GJL-250 й призначений для експлуатації з повним зануренням в рідину. В насосах данної групи, як додаткова опція,  передбачена можливість використання охолоджуючої рубашки (системи охолодження ZENIT) для сухої  або напівпогружної установки. Насоси укомплектовані 2 оппозитними механічними ущільненями, які розташовуються в масляному колодязі.  Корпус гідравлічної частини насоса болтами кріпиться до електродвигуна й має  захисну систему Anti Clogging System (особливе виконання гідравлічної частини, забеспечує виштовхування зважених твердих тіл) яка сводить до мінімуму можливість засмічення й блокування робочого колеса насоса при перекачуванні забрудненої води. Ця серія може поставлятися у вибухозахищеній версії з сертифікатом АТЕХ.  Насоси серії GRN обладнані однофазними й трьохфазними двигунами потужністю від 2,2  до 3 кВт сухого типу. В гаммі Zenit GRN (з 4-х пол. ел.дв.) є моделі тільки з горизонтальним  напорним патрубком.

   Ці насоси розроблені для професійного промислового використання. Використовуються для перекачування рідин, які вміщують тверді або волокнисті тіла у зваженому стані, активного  шламу  низької або середньої щільності.  Особливо рекомендуються  для сільського господарства, тваринництва  й приватного сектора, при наявності дуже забруднених рідин з подрібненими твердими тілами. При цьому, завдяки конструктивним характеристикам, ризик засмічення насоса в процесі експлуатації зведений до мінімуму.

    Основні характеристики насосів Zenit серії GRN з 4-х полюсним ел.дв.

 • Максимальная продуктивність  _  до 29,6 л/с (106,56 м³/год);
 • Максимальний напор _ 9,4 м;
 • Потужність _ від 2,2 кВт ÷ 3,0 кВт;
 • Кількість полюсів електродвигуна _ 4;
 • Напорний патрубок _  фланець DN80 - DN100.
      Електромеханічний комплекс насосів Zenit серії GRN з 4-х пол. ел.дв.
    Електромеханічний комплекс призначений  для погружної роботи й виготовлений з чавуна EN-GJL-250. Герметичність електродвигуна забеспечує комплект ущільнень, який складається з 2-х оппозитних механічних  ущільнень з карбіда кремнія   в масляному колодязі. Електродвигун екологічний, "сухого" типу. Данна серія за замовленням може  мати сертифікат вибухозахищеності АТЕХ.

     Конструктивні матеріали деталей насосів Zenit серії GRN з 4-х полюсним електродвигуном.

 • Робоче колесо – чавун EN-GJL-250;
 • Каркас   – чавун EN-GJL-250;
 • Кріплення – нержавіюча сталь  Клас А2-70;
 • Стандартне ущільнення – гума   NBR;
 • Вал – нержавіюча сталь AISI 420;
 • Рубашка охолодження – нержавіюча сталь AISI 304;
 • Матеріал системи подрібнення – чавун EN-GJS-600-3;
 • Забарвлення – епоксидна, двокомпонентна на водній основі (середня товщина 150 мкм);
 • Комплект стандартних мех. ущільнень  -  два механічних  ущільнення з карбіда кремнія(2SiC) в масляній камері.
     Розтруби входу-виходу насосів Zenit серії GRN з 4-х полюсним електродвигуном:
    Всі  насоси типу GRN з 4-х полюсним електродвигуном мають тільки горизонтальну напорну горловину з  фланцевим під'єднаннямм   DN80 – DN100,  PN10-16.

Арматура для підключення до трубопроводів: в комлект поставки не входить.
 
Зведені поля витрат Q й напору H -
загальний графік характеристик погружних насосів Zenit групи GR. 
 
Графік характеристик насосів Zenit GR
 
Графік характеристик насосів Zenit GRN
 

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

<< Назад