+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Насоси для ПММ

Насоси для ПММ, бензину, дизельного палива, купити, замовити, Київ, Інтернет, Україна, Чернігів, Полтава, Львів, Луцьк.

    Насоси для перекачування бензину – опис і особливості вибору
   Бензинові насоси – це спеціальний вид насосного обладнання, який використовується великими підприємствами, такими як нафтобази, хімзаводи, нафтопереробні заводи, так і більш дрібними компаніями: автозаправками, СТО, станціями ПММ, т.п. Якісні насоси для перекачування бензину призначені для переливання олій та світлих нафтопродуктів, до яких відносяться бензин, дизель, керосин. Прилади незамінні на об'єктах, де важлива оперативність та надійність, висока герметичність.

    Насоси для палива: основні вимоги до конструкції
   Сучасні насоси для палива повинні відповідати певним вимогам і правилам. До них висуваються наступні критерії.
  • Насоси повинні бути вибухозахищеними. Це можна забезпечити за допомогою різноманітних матеріалів, спеціальних двигунів та рішень інженерів.
  • Деякі види пристроїв повинні автоматично всмоктувати паливо, тому насоси для ПММ можуть встановлюватися на пересувних установках, візках. Тому дуже важливо, щоб роботи були оперативними, якісними.
  • Вони повинні бути герметичними, оскільки важливо запобігти витоку палива, внаслідок негерметичного прилягання основних деталей конструкції.
    Якщо Ви шукаєте, де насоси для перекачування палива купити в Україні, зверніть увагу на пропозицію компанії Gidromash. Ми реалізуємо агрегати в асортименті для різних видів палива з різними видами електроживлення, щоб ви змогли дібрати оптимальну для своїх потреб модель.

    Насоси для ПММ: особливості обладнання
  Конструкція кожного агрегата даного типу розроблена так, щоб убезпечити сам процес перекачування від займання, вибухів та інших небезпечних ситуацій. Завдяки цьому насоси для ПММ працюють максимально довго, виконуючи свої функції в різних умовах навколишньої середи. За принципом дії обладнання даної групи ділиться на два типи: об"ємні та динамічні насоси.
   Надійні насоси для перекачування дизельного палива, солярки подають світлі нафтопродукти на різні відстані, рівень тиску при цьому складає 10 Бар. Комплектуються вони вибухозахищеними електродвигунами, що робить експлуатацію більш надійною. Деякі типи приладів комплектуються шлангами, довжина яких може варіюватися.
   Але, незважаючи на надійність обладнання, все ж при його експлуатації треба строго дотримуватися технічних умов, що прописані в паспорті. Так, різні домішки в ПММ, транспортування невідповідних рідин можуть руйнувати ущільнення.
   Сайт Gidromash надає прекрасну можливість клієнтам дібрати онлайн, замовити й купити бензинові насоси  на самих вигідних умовах. Асортимент товарів в каталозі достатньо широкий, тому ви обов'язково доберете те, що підходить під ваші вимоги. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками насосного обладнання.