+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

ЦНСк - хімічні нержавіючі багатоступіневі центробіжні насоси

Насоси. Промислова група \ Хімічні центробіжні насоси \ Багатосекційні нержавіючі насоси ЦНСК

Насоси хімічні ЦНСк, нержавіючі, багатосекційні, центробіжні, купити, вартість, фото, в Інтернет, Київ, Україна, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький.

 

ОПИС нержавіючих насосів ЦНСк для світлих нафтопродуктів.

     Конструкція нержавіючих насосів ЦНСк
    ЦНСк – центробіжні, багатосекційні  насоси з нержавіючої сталі. Електронасосний агрегат ЦНСк складається з насоса й електродвигуна, поєднаних за допомогою ліхтаря. Передача крутячого моменту від двигуна до насоса здійснюється за допомогою жорсткої поєднувальної муфти. На вал насоса послідовно кріпляться робочі колеса закритого типу й направляючі апарати. На кінець  вала насоса кріпиться ковзаючий підшипник (флубон), який має свою опору в камері нагнітання. Принцип дії насоса заснований на силовій взаємодії лопатей робочого колеса з обтікаючими їх потоком рідини. Збільшення енергії рідини в основному відбувається за рахунок дії центробіжних сил, які виникають при обертанні робочого колеса.  Послідовне поєднання робочих коліс дозволяє збільшити напор від колеса до колеса, й відповідно на виході з насоса загальний напор буде дорівнювати сумі напорів окремих коліс, а подача буде дорівнювати подачі одного колеса. Насоси можуть бути виконані як в горизонтальному, так і у вертикальному виконанні. Закрите робоче колесо й корпус насоса (товщина 4 мм – 12 мм)  виконані з нержавіючої сталі 12Х18Н10Т.  Герметичність на валу електродвигуна забезпечується одинарним торцевим ущільненням. 

     Використання нержавіючих насосів ЦНСк.
    Ці насоси знайшли своє використання як в харчовій промисловості при перекачуванні води, молока, пива, вина, спирту, соняшникової олії й т.п., так і в хімічній та нафтовій промисловості при перекачуванні світлих нафтопродуктів, в житлово-комунальному господарстві при перекачуванні холодної й гарячої води.    

Основні характеристики нержавіючих насосів ЦНСк.

 • Продуктивність, Q  _   до 60 м³/год;
 • Напор, Н _ 240 м ;
 • Потужність, Р _  0,75 ÷ 37 кВт;
 • Напруга _   230/400В
 • Частота струму ______50Гц;
 • Рідина, яку перекачують _____ чиста вода, харчові й технічно агресивні рідини;
 • Температура рідини, яку перекачують  не більше  _  +100°С;
 • Призначений для довготривалої роботи.

      Електродвигуни нержавіючих насосів ЦНСк.
   В цій групі насосів використовуються асинхронні, фланцеві, трифазні електродвигуни. Насоси ЦНСк комплектуються 2-х полюсними електродвигунами з частотою обертання  2850 об/хв. й частотою струму – 50 Гц. Потужність від 0,37кВт до 37 кВт в залежності від типорозміру насоса. Електродвигуни можуть бути як загальнопромислового, так й вибухозахищеного виконання. Комплектація насосів електродвигуном вибухозахищеного виконання використовується при перекачуванні світлих нафтопродуктів, спирту, горілки, коньяку та інших вибухонебезпечних рідин.
 

  Конструктивні матеріали деталей нержавіючих насосів ЦНСк.

 • Робоче колесо – нержавіюча сталь 12Х18Н10Т.
 • Корпус насоса    –  нержавіюча сталь 12Х18Н10Т.
 • Направляючий апарат - нержавіюча сталь 12Х18Н10Т.
 • Вал насоса – нержавіюча сталь 12Х18Н10Т.
 • Ущільнення  -  одинарне торцеве ущільнення.
    Під'єднання нержавіючих насосів ЦНСк.
Насоси ЦНСк мають два патрубки (вхід й вихід), які розташовані перпендикулярно або паралельно один до одного в залежності від вимог Замовника. Діаметр всмоктуючого патрубка може бути  DN25, DN32 або DN50, а діаметр напорного патрубка – DN25 або DN32. За проханням Замовника патрубки можуть бути різьбового під'єднання.

 

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

 

 
Багатосекційні центробіжні насоси ЦНСК для світлих нафтопродуктів

В сучасному виробництві насоси ЦНСК багатосекційні використовуються для перекачування самих різних рідин, починаючи від звичайної води і закінчуючи агресивними рідинами. Але найбільший попит на це обладнання в нафтопереробній галузі, де центробіжні агрегати цього типу відмінно зарекомендували себе при перекачуванні світлих нафтопродуктів.

Особливості центробіжних насосів ЦНСК

Використовувати промисловий насос ЦНСК можна для перекачування рідин з щільністю, яка не перевищує 1500 кг/м3, в'язкістю не більше 210 сек і температурою, яка в діапазоні від -20 до +100° С. Якщо порівнювати насоси ЦНСК з аналогічним по призначенню обладнанням інших конструкцій, то ці апарати мають ряд безперечних переваг:

 • відсутність сальникових ущільнень;
 • елементи проточної частини виготовлені з стійких до агресивних серед матеріалів;
 • простий монтаж, обслуговування;
 • недорогі й доступні комплектуючи.

При відносно невеликій подачі насоси для перекачування нафтопродуктів ЦНСК дозволяють отримати відмінний напор з мінімальними затратами енергії. Також насоси цього типу показали себе як надійне обладнання, здібне довготривалий час працювати в екстремальному режимі з мінімальними витратами на обслуговування.

Як купити багатосекційний центробіжний насос ЦНСК

Компанія ТОВ «ВКФ «Гідромаш» пропонує купити насос для перекачування світлих нафтопродуктів в Україні за відмінною ціною і від виробника. Ми багато років продаємо агрегати для перекачування нафтопродуктів і встигли зарекомендувати себе як відповідальний постачальник, продукція якого відома як у нашій країні, так і за її межами. Кожний насос ЦНСК – це сучасний агрегат, виготовлений з високоякісних матеріалів у відповідності з європейськими стандартами якості й безпеки. Ми пропонуємо моделі різної продуктивності, тому вибрати насос для свого виробництва зможе кожний. Менеджери компанії завжди готові прийти на допомогу нашим клієнтам і дібрати агрегат, який найбільш точно підійде для рішення конкретних задач. Як торговий партнер, компанія ТОВ «ВКФ «Гідромаш» надає офіціальну гарантію на всю техніку й кваліфіковане сервісне обслуговування. Доставка центробіжних насосів здійснюється по всій території України.

<< Назад