+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Консольні центробіжні насоси

Насоси. промислова група \ Консольні центробіжні насоси

    
    Самі практичні і самі надійні помічники кожного інженера і механіка – це консольні насоси центробіжного типу: К, КМ, 1К. Ці насоси з року в рік підтверджують свій статус. Насоси К, КМ, 1К і АНЦ часто використовують в стаціонарних умовах при розв’язанні задач перекачування чистої води. Температурний режим води повинен відповідати діапазону від 0⁰С до +85⁰С. При цьому треба враховувати, що вміст твердих часток в рідині не повинен перевищувати 0,2мм, а в об’ємній концентрації вони не повинні перевищувати 0,1% в загальній масі. Сірий чавун – матеріал виготовлення деталей проточної частини насосів К, КМ, 1К, а матеріал ущільнення вала насоса – це сальникове набивання. Насоси К, КМ, 1К мають у комплекті електродвигуни як загальнопромислові так і вибухозахисні.

    Потужність електродвигуна може бути від 1,5кВт до 90кВт. Кількість обертів електродвигуна може бути 3000об/хв. так і 1500об/хв. Серія насосів К, КМ, 1К має широкий спектр використання. Найчастіше використовується у водопостачанні. Також можуть використовуватися в системах опалення, зрошування, в різних станціях збільшення тиску і станціях пожежогасіння. Насоси К, КМ, 1К застосовуються в промисловості і в побуті.

   Умовні позначення центробіжних насосів К, КМ, 1К

  К – консольні насоси горизонтального виконання на опорній плиті. Двигун поєднаний з насосом через пружну муфту. В муфті присутні гумові пальці, за допомогою яких електродвигун не згорить у випадку потрапляння предмета, через який вал насосної частини може заклинити.

  К-КММ – консольно-моноблочні насоси. Головна різниця від насосів К складається в тому, що насосна частина комплектується з електродвигуном у якого є подовжений вал і при цьому на валу встановлене робоче колесо.
Консольні центробіжні насоси
 
Насос консольний К, насос 1К, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Луганськ, Запоріжжя, Кіровоград.
К, 1К
 
 Насос консольний моноблочний КМ, КММ, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Донецьк, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя
КМ, КММ
 Насос консольний моноблочний ЦКМ, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано- Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя.
ЦКМ
Консольні центробіжні насоси
 
 
Насос консольний моноблочний ВКМ, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано- Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя
ВКМ
Насос консольний АНЦ, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ , Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя
АНЦ

 

 

<< Назад