+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Морські судові насоси

Насоси. промислова група \ Морські судові насоси

    
     Морські насоси - це узагальнююча назва насосів, які служать для перекачування морської (солоної) води.

     До цієї групи відносяться насоси, які використовують в протипожежній, охолоджуючій, санітарній, баластній, осушувальній, водовідливній системах суден, кораблів, різних плавальних засобах і портових спорудах. Морські насоси можуть бути стаціонарними або пересувними, мати сальникове ущільнення вала або торцеве, в залежності від функціонального використання мати різні конструктивні особливості, одне, що об’єднує всі морські насоси - це матеріал проточної частини. У всіх морських насосів проточна частина виконана з бронзи, матеріалу стійкого до морської води і її випарам. У деяких випадках використовується нержавіюча сталь.

     Всі морські насоси повинні мати «морський регістр» - документ, який дозволяє використовувати дане обладнання на різних плавзасобах.

     Морські насоси мають дуже обмежене коло користувачів і, виходячи з матеріалу проточної частини, досить дорогі. До даної групи насосів відносяться насоси типу НЦВ - для морської води до +70⁰С, насоси типу НЦКГ – для перекачування конденсату, дистиляту до +70⁰С, морської води до +110⁰С, насоси типу ФГС -  фекальні насоси з вбудованим ножем-подрібнювачем, насоси типу ЕСН і ВПЕП – герметичні водовідливні з глибинним зануренням до 10 метрів.
Морські судові насоси
Насос НЦ купити Харків, Київ, Полтава, Дніпро, Суми, Чернігів, Україна
НЦ
 Насос НЦВ купити Харків, Київ, Полтава, Дніпро, Суми, Чернігів, Україна
НЦВ
 
 Насос ПВС купити Харків, Київ, Полтава, Дніпро, Суми, Чернігів, Україна
ЦВС

Насос моноблочний морський ПВС, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківск, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя
ПВС 

 

<< Назад