+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Насоси для зважених речовин

Насоси. промислова група \ Насоси для зважених речовин

     Якщо Вам необхідно перекачати рідину в якій вміщені піщано-глинисті включення або не сильно забруднену воду, то насоси ГНОМ, ЦМК, ЦМФ те, що Вам потрібно.

Також насоси ГНОМ, ЦМК, ЦМФ незамінні при осушенні (дренажі) котлованів, відкачки різних стічних вод і інше. За умовами експлуатації і різними вимогами до насосів вони конструктивно відрізняються один від одного.

     Якщо ми говоримо про насоси ГНОМ, то це центробіжні моноблочні електронасоси, які мають вбудований електродвигун. Насоси ГНОМ широко використовуються при відкачуванні з котлованів і траншей глинисто-гравійних, грунтових вод. Насоси ГНОМ використовуються як в промисловій сфері, так і в побуті. Вони просто незамінні в сільському господарстві. Основною особливістю насосів ГНОМ є вертикальна установка насосів. При цьому насоси ГНОМ можуть працювати при повному чи частковому зануренні в рідину, яку перекачують. Виконання насосів може бути як чавунне, так і стальне. Також насоси ГНОМ бувають як однофазні, так і трьохфазні.

      Насоси ЦМК - це центробіжні насоси моноблочного типу. Вони погружні, одноступінчасті. Основна задача насосів ЦМК це перекачка таких вод як побутові і фекальні, стічних вод, які утворюються в процесі виробництва в системах каналізації. Проте існують вимоги до рідини, для більш довгої та надійної роботи насосів ЦМК. Це температурний режим рідини до +45⁰С, при цьому щільність рідини повинна складати не більше 1050 кг/м3. Механічні домішки повинні складати не більше 1% з об’єму і максимальний розмір до 5 мм. Також насоси ЦМК використовують в якості незамінного пересувного засобу при аварійному відкачуванні стічно-масних вод з різних каналізацій і колодязів. Насоси виготовлені з чавуна і сталі (марка 20Х13л).

     Якщо говорити про погружний моноблочний насос ЦМФ, то основні його конструктивні особливості і галузі використання співпадають з насосами ГНОМ і ЦМК. Це відноситься і до температури рідини до +45⁰С і до щільності середи, яка складає до 1100 кг/м3. Насоси широко використовуються при перекачуванні фекальних вод, стічно-масних. Окрім цього вони незамінні при розв’язанні задач дренажу різних колодязів і траншей. Проте насоси ЦМФ не використовуються при перекачуванні рідин, які перекачують при вибухо- и пожежонебезпечних умовах.
Насоси для зважених речовин
Насос ЦМФ Харків, Київ, Полтава, Дніпро, Суми, Чернігів, Україна
 
 Насос ЦМК Харків, Київ, Полтава, Дніпро, Суми, Чернігів, Україна
 Насос ГНОМ Харків, Київ, Полтава, Дніпро, Суми, Чернігів, Україна
Насос відцентровий АНС 130, АНС 60, АНС 130Д, АНС 60Д, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця , Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя
Насоси для зважених речовин
Насос С-245,С-569М, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя 

 

<< Назад