+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net

IMP NMT (D) - енергоефективні циркуляційні насоси

Насоси. Промислово-побутова група \ Насоси IMP Pumps \ Електронно регульовані насоси NMT (D)

Циркуляційний насос IMP NMT (D) високої енергоеффективності, знайти, продаж, Інтернет, Київ, Чернігів, Полтава (Україна)

     Опис насосів IMP групи NMT (D).
    Насоси групи  NМТ(D)  від словенського виробника насосів, компанії IMP Pumps d.o.o. – це електронно регульовані насоси для примусової циркуляції  води в системах опалення й гарячого водопостачання. Ця група відноситься до насосів з мокрим ротором. В цих насосах ротор занурений в рідину. Катушку статора захищає вбудована в корпус електромотора розподільна втулка. ця втулка нерухома й виконана з немагнітної високолегірованної сталі AISI 316. Статор обертається в графітових підшипниках. Середа під тиском проходить між нерухомою втулкою й ротором, який обертається тим самим, охолоджуючи електродвигун і знижуючи тертя в підшипниках. Для нормальної роботи насоса мінімальний потік  повинен складати 5% від його максимального потока.  Насоси NМТ(D) відрізняються від інших схожих насосів тим, що вони приводяться  в дію  двигуном на постійних магнітах (технологія ЕСМ) й керуються вбудованим електроним блоком керування. Насос постійно вимірює тиск й витрати, й адаптує швидкість у відповідності з вибраним тиском. Ця група насосів може працювати в 4-х різних режимах (автоматичному, пропорційний тиск, постійний тиск й постійна швидкість). Поєднання «двигун – насос» пряме, тобто на подовжений вал ротора насоса кріпиться робоче колесо.  Різьбові розтруби насоса  (вхід-вихід) мають однакові діаметри й розташовані на одній осі. Насоси  NМТ мають одинарний гідравлічний корпус; - насоси   NМТD мають подвійний гідравлічний корпус з вбудованим зворотнім клапаном, який відкривається в залежності від витрат.
     Насоси даной групи використовуються для примусової циркуляції середи в системах опалення й гарячого водопостачання з можливістю постійної адаптації насоса до потреб системи. NМТ(D) перекачивають чисту воду або суміш води з антифрізом. В даних насосах використовуються  електродвигуни потужністю  від 25 Вт до 75Вт. Клас ізоляції – F, ступінь захисту – IP 44. Двигуни в цій групі насосів використовуються  однофазні з напругою 230В/50Гц.

    Основні характеристики насосів IMP серії NMT (D).

  •  Продуктивність  _  max 4,5 м³/год);
  • Висота підйома   _ max 8 м;
  • Максимальний тиск в насосі ____  10 бар;
  • Температура рідини  _  від +5°С  до +95°С;
  • Максимальна температура зовнішнього середовища ___ +40°С.
    Матеріали деталей насосів IMP NMT (D)..
  • Корпус насоса   ____  сірий чавун;
  • Робоче колесо __   норіл;
  • Ротор двигуна  ______ нержавіюча сталь;
  • Розподільна втулка ___ високолегірована  нержавіюча сталь AISI 316.
    Патрубки входу-виходу насосів IMP NMT (D).:
    Розтруби входу-виходу насосів IMP NMT (D) -  різьбові DN 15-32 мм. в залежності від типорозміру насоса.
Арматура для підключення до трубопроводів: в комплект поставки не входить. За замовленням комплектуються перехідними гайками з перлитового ковкого чавуна розмірами від R½" x G1" до  R¼ x G2".
 

Зведені поля витрат Q й напору H  - графік характеристик

 циркуляційних насосів IMP серії NMT (D). 

Графік характеристик насосів IMP NMT (D)

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

 

<< Назад