+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Pedrollo EASYPUMP насосні станції Педролло

Насоси. Промислово-побутова група \ Насоси Pedrollo (Педролло) \ Насосні станції EASYPUMP

Pedrollo EASYPUMP насосні станції Педролло, ціна, вартість, Київ, Інтернет, Україна, Полтава, Рівне, Суми.

    ОПИС насосних станцій Pedrollo системи EASYPUMP.

  Система EASYPUMP від італійського виробника Pedrollo служить для автоматичного включення і відключення насоса. До складу EASYPUMP входить однофазний насос і електронний регулятор тиску EASYPRESS. Залежно від потреб споживача система може комплектуватися різними типами насосів (PKm, СРm, JSWm). Залежно від потужності обраних насосів вибирається і регулятор тиску EASYPRESS I (при потужності до 0,75 кВт) або EASYPRESS II (до 1,5 кВт). Регулятор тиску кріпиться на напірний патрубок насоса. Регулятор EASYPRESS має заводське налаштування пускового тиску насоса (0,8; 1,5 або 2,2 бар) яке не можна поміняти. При відкритті крана відбувається падіння тиску в системі до мінімального (пусковий тиск) при досягненні якого мікропроцесор регулятора тиску EASYPRESS запускає насос. Насос буде працювати до тих пір, поки відбувається забір рідини. Якщо при включенні насоса тиск в системі не підвищується, а продовжує падати, то щоб уникнути поломки відбувається автоматичне відключення насоса. Спрацьовує так звана «захист по сухому ходу». У EASYPRESS передбачений автоматичний запуск насоса при надходженні води. При нормальній роботі насоса після закриття крана тиск в системі підвищується до максимального (тиск який може створити цей насос) і регулятор тиску EASYPRESS відключає насос.

     Основні характеристики системи Pedrollo EASYPUMP

  • Максимальна подача ____________ 200 л / хв (12 м.куб. / год);
  • Робочий тиск ___________________________ 10 бар;
  • Тиск включення (пусковий тиск) _ 0,8; 1,5; 2,2 бар;
  • Температура рідини _______________________ до + 65 ° С;
  • Температура навколишнього середовища _______________ до + 40 ° С;
  • Працює на рідинах ___________________ чиста вода.

     Конструктивні характеристики системи Pedrollo EASYPUMP

     ЕЛЕКТРОНАСОСИ
    Система EASYPUMP може комплектуватися різними типами насосів, такими як  РKm, СРm, PLURIJETm, JCRm, JSWm. Насоси використовуються тільки монофазні.
     СИСТЕМА КЕРУВАННЯ
     Система керування включає в електронний регулятор тиску EASYPRESS. Залежно від потужності обраних насосів вибирається і регулятор тиску EASYPRESS I (при потужності до 0,75 кВт) або EASYPRESS II (до 1,5 кВт).

Діапазон залежності потрібного напору H від подачі Q насосів Pedrollo системи EASYPUMP можна подивитися перейшовши за посиланням >>>

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

 
<< Назад