+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Побутові насоси GHN (D): 5 фактів на користь циркуляційних помп IMP

Циркуляційний насос для опалення, підібрати, вибрати, Київ, Україна, Інтернет, Житомр, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Миколаїв, Херсон.

Насоси GHN (D) – це лінійка побутових насосів від словенського бренду IMP, призначених для примусової циркуляції теплоносія в системі опалення, холодної чистої води або з домішками гліколю в системах охолодження, кондиціювання й приточно-витяжної вентиляції. Допускається вміст гліколю в суміші не більше 50%. Температура середи, яку перекачують: від -10 до +110 °С.

Конструктивні й технічні особливості
Циркуляційні насоси серії GHND – це подвоєні агрегати (буква D в маркуванні позначає двомоторні). Швидкість електромоторів можна регулювати вручну. Всього їх 3, тому такі насоси ще називають тришвидкісними циркуляційними. Клас захисту IP 44, а клас ізоляції – Н. Підключаються до однофазної мережі 230 В/50 Гц.
Електродвигун з насосом поєднані «напряму» й уявляють собою єдину конструкцію. Через подовжений вал ротора, на кінці якого встановлене робоче колесо, передається обертання при вмиканні електродвигуна. Тип поєднання насоса з магістраллю – фланцеве або різьбове в залежності від моделі насоса. Вхідний й вихідний патрубки розташовуються на одній осі й мають однаковий діаметр.

Переваги насосів GHN і GHND
5 причин купити циркуляційний тришвидкісний насос:
  1. Безвідмовна робота й великий ресурс експлуатації. Нове покоління циркуляційних помп виготовляється з якісних комплектуючих, що гарантує довготривалий період служби, незалежно від умов експлуатації.
  2. Ефективна система охолодження. Грамотно продумане природне охолодження двигуна середою, яку перекачують забезпечує безперервну роботу агрегата й запобігає перегріву мотора.
  3. Безшумна робота. Результат великої праці словенських інженерів й використання передових технічних розробок дозволили спроектувати практично безшумні циркуляційні насоси для побутового використання. 
  4. Адаптація насоса до опалювальної системи. За рахунок 3-х позиційного перемикача можна регулювати потужність двигуна (140/210/265 Вт), тим самим підлаштувати роботу агрегата у відповідності з параметрами системи опалення. 
  5. Взаємозамінність. Циркуляційні насоси GHN й GHND розроблені за нормами міжнародних стандартів, що дозволяє їх встановлювати замість агрегатів, які вийшли з ладу, двох типів без додаткових витрат й монтажних змін.
Професійна допомога у виборі насоса
Залишилися питання? Звертайтеся за допомогою до нашого консультанту за телефонами 0981017788 0951017755, відправляйте свій запит в Вайбер або на пошту. Доставляємо насоси по всій Україні. Надаємо офіційну гарантію від виробника.