+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Багатоступінчаті горизонтальні насоси

Насоси. Промислова група \ Багатоступінчаті горизонтальні насоси

Свою назву група «Багатоступеневі горизонтальні насоси» отримала через те, що ось вала, який рухається, або ось робочого органу (робоче колесо) насоса знаходиться в горизонтальній площині, а також тому, що такі насоси мають декілька цих «ступенів» робочих коліс на одному валу. Потік рідини, проходячи через ці «ступені» від входу в насос до його виходу, нарощує свою кінетичну енергію і тим самим збільшує свій напор.
 

Велика частина випуску насосів цієї групи припадає на багатосекційні насоси типа ЦНС (для перекачування холодної води до +45⁰С) і ЦНСГ (для перекачування гарячої води до +105⁰С).

Один багатоступеневий горизонтальний насос замінює декілька консольних центробіжних насосів, які встановлені послідовно, тобто корпус багатосекційного насосу складається з окремих секцій, число яких відповідає числу робочих коліс мінус одне колесо, яке встановлено в кришку корпуса насоса. Всі робочі колеса змонтовані на одному валу. Потік рідини переміщується послідовно від одного робочого колеса до іншого і далі, тому напор збільшується при незмінній подачі. Практично напор відповідає сумі напорів, які створює кожне робоче колесо. Конструкція багатоступеневих насосів дозволяє при однаковій подачі шляхом збільшення або зменшення кількості секцій з робочими колесами зменшувати або збільшувати напор насоса.

Модифікація багатоступеневих насосів для перекачування гарячої води має камери охолодження корпусів підшипників.

Ущільнення вала багатоступеневих насосів, в залежності від умов роботи і складу середи, яку перекачують може бути як сальникове так і різне торцеве.

Окрім основного виконання (тип ЦНС, ЦНСГ) багатоступеневі насоси можуть випускатися в різних модифікаціях для визначених умов роботи (перекачування хімічних активних речовин, зріджених газів). Проточна частина і робочі колеса насосів можуть виготовлятися з чавуну, сталі, нержавіючої сталі, бронзи.

Так як горизонтальні багатоступінчаті насоси мають широке використання в хімічній, гірській, харчовій промисловості, в комунальному господарстві і таке інше, тому ці насоси входять в виробничу лінійку багатьох виробників насосного обладнання з світовими іменами («SAER»  насоси типу ОР, ТМ-ТМZ; «Vipom» насоси типу МТР;  ВАТ “Ясногірський машзавод» насоси типу ЦНС, ЦНСг; «Hydro-Vacuum» насоси типу WN і таке інше).

Багатоступеневі горизонтальні насоси
Багатоступеневі горизонтальні насоси, ЦН, для гарячої води, Інтернет. Київ, Суми, Запоріжжя, Україна
ЦН
 
 Багатоступеневі, насоси ЦНС, ЦНСа, ЕЦС, консольні, купити, Інтернет, Київ, Тернопіль, Одеса, Україна
ЦНС, ЦНСа, ЭЦС
 
 Багатоступеневі насоси, НСШ, замовити, на складі, Інтернет, Київ, Рівне, Хмельницький, Україна
НСШ
Насос багатоступеневий горизонтальний ЦНСг, 1ЦНСг, АЦНСг, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя, Україна
ЦНСг, 1ЦНСг, АЦНСг

 << Назад