+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Насоси для перекачування бензину

Насоси для бензину, дизеля, солярки, дизпалива, дизельного палива, купити ціна, Київ, Україна, Львів, Кропивницький, Тернопіль, Ужгород.

     Таке обладнання як насоси для перекачування бензину потрібне у всіх галузях людської діяльності, де використовується техніка з двигунами внутрішнього згорання. Ці прилади купують для автомайстерень, заправних станцій, автобаз, таксопарків, сільськогосподарських підприємств та навіть для аеродромів. Треба нагадати, що ці агрегати є універсальними й з їх допомогою можна також перекачувати інші види палива і навіть звичайну воду. Купити насос для перекачування бензину в наші дні можна зовсім недорого, і користь від цього приладу безсумнівно виправдає ці витрати дуже швидко.

     Вибір насосів для бензину
    Виробники пропонують великий вибір обладнання для перекачування пального й у нас в країні можна купить насос для перекачування бензину будь-якої продуктивності. Також широко представлені прилади різного типу й конструкції. Найбільш популярними є:
  • Роторний. Такий насос для бензину необхідний там, де перекачують великі об'єми пального. Мають невеликі габарити й відмінну продуктивність. Використовуються для перекачування бензину, ДТ й мастильних матеріалів невисокої в'язкості.
  • Центробіжний. Універсальний бензиновий насос, підходить також для ДТ й прісної води.
    Електрична герметична помпа для перекачування бензину. Продуктивні, надійні, але й достатньо дорогі апарати, здібні перекачувати як горючі рідини, так і газоподібні або з конденсатом вибухонебезпечні речовини.
     Також в продажу можна знайти компактний та малопотужний насос для відкачування бензину, який підключається до електродрелі.

     Як купить насос для перекачування бензину недорого й з гарантією?
     Якщо ви шукаєте якісний і недорогий насос для відкачування бензину, то у нас на сайті ви напевно знайдете те, що вам потрібно. Ми пропонуємо широкий вибір відомих насосів для ПММ вітчизняного виробництва й від ведучих світових виробників, за сприятливими цінами й з обов'язковою офіціальною гарантією. Якщо у вас виникли утруднення при виборі насоса, зв'яжіться с нашими менеджерами і задайте питання, які вас цікавлять. Наші спеціалісти детально розкажуть про особливості тих або інших моделей, а також допоможуть правильно дібрати насос бензиновий для ваших потреб.
     Крім якісної продукції, ми також пропонуємо вам і відмінний сервіс. Товар відправляється до свого покупця відразу ж після оплати або виготовлення замовлення в попередньо обумовлений термін. Доставка обладнання, яке придбане у нас здійснюється по всій території країни.