+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Осьові насоси

Насоси. промислова група. \ Осьові насоси.

 

       Осьові насоси ОВ (ОПВ) - це насоси, які застосовуються при циркуляції водопостачання для функціонування атомних і теплових електростанцій. Насоси незамінні при використанні в зрошувальних й іригаційних системах сільського господарства, які потребують значних витрат води. Насоси ОВ (ОПВ) є вертикальними з вихідним патрубком. Також насоси ОВ (ОПВ) мають виправляючий апарат і відводне коліно. У коліні розташовано робоче колесо, яке розміщено на вертикальному валу. Виправляючий апарат має лопатки. Також проміжний вал  під’єднується до основного валу, при цьому сам вал поєднується з ведучим приводом і знаходиться поза корпусу насоса.

       Завдяки конструктивним особливостям ремонт робочого колеса можливий без розбирання самого насоса, а, в свою чергу, конструкція робочого колеса є головною особливістю осьових насосів ОВ (ОПВ). Колесо складається з втулки, на втулці закріплені лопості. Кожна лопость уявляє собою крило, яке всередині обтікаєме і з закрученою передньою кромкою, яка набігає на потік. Коли відбувається переміщення профілю лопості і обертання робочого колеса, то тиск рідини над профілем підвищується, а під профілем відповідно знижується, чому провиною змінення швидкості течії рідини на нижній і верхній частині поверхні насоса. Саме цей процес сприяє створенню тиску. Робоче колесо обертається в так званій трубчатій камері. Потік рідини в зоні робочого колеса рухається в осьовому напрямку. Це і дало назву групі «Осьові насоси».

Осьові насоси
Насос осьовий ОВ, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ , Житомир, Херсон, Хмельницький, Луганськ, Запоріжжя, Кіровоград, Луцьк
Насос осьовий ОПВ, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ , Житомир, Херсон, Хмельницький, Луганськ, Запоріжжя, Кіровоград, Луцьк
Насос осьової О, запасні частини, ремонт, гарантія, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя, Луцьк.
О

Осьові насоси
Насос осьової ОМПВ, для води, підібрати, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя, Луцьк.
ОМПВ<< Назад