+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Головна

Насосы центробежные К, КМ, СМ, 2СМ, Д, 1Д, ВК, ЦНС, ЦГ, НГ, ЭЦВ, НДС, НК, химические, фекальные, Киев, Донецк, Львов, Одесса, Полтава, Сумы, Украина.
Насосы нержавеющие КМ, ЦНСк, пищевые, для светлых нефтепродуктов, купить, найти, цена, Интернет, Киев, Украина.
Продажа насосы Calpeda, Pedrollo, DAB, Zenit, Speroni, Dreno, IMP, Grundfos, Saer, Киев, Харько, Одесса, Львов, Чернигов, Украина
Насосы Calpeda Калпеда, NM, MXV, SD, SDX, NR, NC, GX, SPA, MPC, A, MXA, VAL, найти, купить, Киев, Одесса, Херсон, Винница, Чернигов, Полтава, Львов, Украина
Насосы Speroni Сперони (Италия), насосные станции, VS, CS, RS, CAM, APM, CM, MEM, скважинные SP,SX, SXT, SVM, Киев, Одесса, Харьков, Николае, Херсон, Украина
Насосы Pedrollo Педролло, F, FG, PK, PQ, CP, HF, CR, JCR, JCW, PLURIJET, 4BLOCK, 4SR, TOP, HYDROFRESH, продажа, цена, Киев, Харьков, луцк, Тернополь, Херсон, Мариуполь, Львов, Украина
Насосы Zenit Зенит, канализационные, фекальные, DG, DR, MA, SM, SB, GR, AP, VL, заказать, купить, стоимость, Киев, Черновцы, Чернигов, Днепропетровск, Кирровоград, Мелитополь, Бердянск, Львов, Украина.

					
				

Новини

 
29.09.2017

Подробнее...

 

Pedrollo CP-SP – нове покоління моноблочних насосів з нержавіючої сталі
Італійський виробник Pedrollo, конструюючи все нові типи водяних насосів, безперервно розширює та оновлює асортимент своєї продукції, покращуючи її надійність та продуктивність. Відповідно до тенденцій і вимог... (читати далі >>>)

27.09.2017

Подробнее...

 

Вертикальні насоси Calpeda MXSU для роботи в вологих, частково або повністю затоплених приміщеннях
Насоси Calpeda MXSU – це передове обладнання від одного з добре відомих в Україні брендів виробництва насосних агрегатів та водонапірних систем італійської компанії Calpeda. Багатоступінчасті вертикальні насоси мають компактну конструкцію...(читати далі >>>)

13.09.2017

Детальніше...

 

Занурювальні каналізаційні насоси Calpeda GMG
Хочемо звернути увагу наших клієнтів на занурювальні каналізаційні насоси Calpeda серій GMG та GQG, які нещодавно з'явилися на нашому ринку. Порівняно зі звичайними каналізаційними насосами, насосні агрегати GMG і GQG мають ряд переваг... (читати далі >>>)


12.09.2017

Детальніше...

 

Порада щодо вибору насоса.
Бувають випадки, коли приватний Замовник звертається до нас з проханням підібрати насосне обладнання, оскільки незадоволений кількістю або натиском води, що подається на сад-город або в будинок. Це відбувається з різних причин – старий насос зламався, потреби у воді зросли і т.д... (читати далі >>>)


31.05.2017

Детальніше...

 

Відцентрові свердловинні насоси ЕЦВ для побутового та промислового водопостачання зі свердловини до сезону 2017 року.
У нас ви зможете купити комплект: Насос ЕЦВ - провід - станція управління та захисту! Запитуйте у менеджерів.
Насоси заглибні глибинні марки ЕЦВ 4, ЕЦВ 5, ЕЦВ 6, ЕЦВ 8, ЕЦВ 10, ЕЦВ 12 використовуються для перекачування... (читати далі >>>)



30.05.2017

Детальніше...

 

Свердловинні насоси Pedrollo 4SR – надійні помічники у системах автономного водопостачання.
Свердловини насоси Pedrollo серій 4SR1, 4SR2, 4SR4, 4SR8 і 4SR10 призначені для перекачування чистої води з вмістом піску не більше 150 г/м3 зі свердловини з достатнім дебетом (запасом) води і діаметром обсадної труби не менше 102 мм. (читати далі >>>)



31.03.2017

Детальніше...

 

ТОВ "ВКФ "Гідромаш" пропонує насоси для колодязів та свердловин
В даний час на ринку пропонується безліч видів насосного обладнання для колодязів і свердловин. Ці насоси можуть бути як «мокрою», так і «сухою» установки, що має свої переваги та недоліки.
Насоси сухої установки... (читати далі >>>)


30.03.2017

Детальніше...

 

НАЙКРАЩА ЦІНА! Побутові насосні станції відомих європейських виробників.
Побутові насосні станції Calpeda, Pedrollo, Speroni призначені для вирішення питань, пов'язаних з нестачею тиску в системах водопостачання-водовідведення в приватних будинках, котеджах, невеликих адміністративних та офісних будівлях... (читати далі >>>)
Насосні станції для будинку, ділянки, саду, купити, продаж, Київ, Чернігів, Полтава, Львів, Луцьк, Інтернет, Україна

21.03.2017

Детальніше...

 

Занурювальні шламові, піскові, дренажні насоси TSURUMI для професійного застосування.
TSURUMI MANUFACTURING Co., Ltd. - один із світових лідерів з виробництва надійних занурювальних насосів та іншого технологічного обладнання для роботи із сильно забрудненими рідинами. Насоси «Tsurumi Pump» широко застосовуються для... (читати далі >>>)
Занурювальні каналізаційні шламові насоси мулососи Tsurumi для професійного застосування, знайти, купити, Київ, Львів, Кропивницький, Тернопіль, Ужгород, Україна, Інтернет

20.02.2017

Детальніше...

 

Станція управління «Роса-55Р» - надійна апаратура для захисту та керування електродвигунами.
Станція управління «Роса-55Р», що випускається вітчизняним виробником, використовується для електрозахисту електродвигунів і ручного управління загальнопромисловими насосами, компресорами та вентиляторами. (читати далі >>>)
Станція управління та захисту для насосів Роса 55Р, купити, продаж, Київ, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький, Інтернет, Україна

14.02.2017

Детальніше...

 

Бажаєте купити самовсмоктуючий насос? Вам буде цікаво дізнатися трохи теорії про це обладнання.
Часто замовники запитують і сперечаються: «Чому ж це насоси, що самоусмоктують, не можуть працювати для подачі води з глибини більше 9 метрів?». Вони плутають самовсмоктувальний насос і самовсмоктувальний насос з виносним ежектором... (читати далі >>>)
Самовсмоктувальні насоси, як підняти воду теорія, Київ, Інтернет, Черкаси, Дніпро, Рівне, Чернівці, Україна

08.02.2017

Детальніше...

 

Нові моделі 4" насосів для свердловин Speroni SP.
ТОВ «ВКФ «Гідромаш» представляє Вашій увазі нові свердловинні високонапірні 4" насоси Speroni SP з напором значно більше 200 м.вод. ст. 6 м.куб./година та максимальним напором Нmax 163 м. (читати далі >>>)
Купити насос для свердловини Speroni SP4, продаж, ціна, наявність, Київ, Інтернет, Україна, Чернігів, Полтава, Львів, Луцьк

31.01.2017

Детальніше...

 

Calpeda MPS – насоси для свердловин та колодязів.
Одним із останніх досягнень виробника насосного обладнання з Італії компанії Calpeda є занурювальні насоси серії MPS. Основна сфера застосування насосів Calpeda MPS це подача води зі свердловин, колодязів, резервуарів для поливу та іригації. (читати далі >>>)


31.01.2017

Детальніше...

 

Calpeda GQG – каналізаційні насоси з подрібнювачем.
Нещодавно компанія Calpeda представила насоси для стічних вод серії GQG. Насоси з подрібнювачем або різальним механізмом з кожним роком набирають все більшої популярності в системах напірної каналізації. Насоси Calpeda GQG знайшли широке застосування в побуті та на виробництві і служать для ... (читати далі >>>)


30.01.2017

Детальніше...

 

Пульти та щити керування FOURGROUP для занурювальних та поверхневих насосів 220В та 380В
Для довговічної роботи насоса необхідно застосовувати пульти керування та захисту електродвигуном насоса. Італійський виробник силового електротехнічного обладнання Fourgroup пропонує свою лінійку пультів ... (читати далі >>>)


27.01.2017

Детальніше...

 

Calpeda MXV та MXH – багатоступінчасті високонапірні насоси.
Як підвищити тиск води на дачі? Як забезпечити багатоквартирний будинок водою із постійним тиском? Потрібний високий тиск рідини? Рішення є! Багатоступінчасті відцентрові насоси Calpeda серій MXV і MXH набули широкого поширення там, де необхідно забезпечити високий тиск рідини в системі.(читати далі >>>)
Багатоступінчасті насоси Calpeda MXV MXH, продаж у Києві, Україна, Чернігів, Полтава, Львів, Луцьк, Інтернет.

15.012.2016

Детальніше...

 

"Каскад-К" - вітчизняні станції управління та захисту занурювальних насосів
Не кожен покупець свердловинного насоса знає, що гарантія на цей тип насосного обладнання надається лише при його спільному використанні зі щитом захисту та керування "Каскад-К" або подібним. (читати далі >>>)
Купити станцію захисту та управління Каскад К для свердловинних насосів Київ, Черкаси, Дніпро, Рівне, Чернівці, Інтернет, Україна

08.12.2016

Детальніше...

 

Монтажні гайки – трубопровідне кріплення для циркуляційних насосів з мокрим ротором.
Останнім часом виробники циркуляційних насосів постачають свої насоси без кріпильних деталей, якими насос кріпиться на трубу. У покупців виникає закономірне питання: "Де можна придбати "гайки" для монтажу насоса?". (читати далі>>>)
Купити монтажні гайки для циркуляційного насоса, ціна, вартість, Київ, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький, Інтернет, Україна.

06.12.2016

Детальніше...

 

Запасні частини до гвинтового насоса 1В20/10
Важкі умови експлуатації часто призводять до поломки насосної частини шахтного гвинтового насоса 1В 20/10 і заміни його деталей.
Де можна купити вал, обойму, пальці, муфту, ремкомплект до насоса 1В 20/10? ТОВ "ВКФ "Гідромаш" може допомогти Вам вирішити цю проблему.(читати далі >>>)

Вал та обойма статора насоса 1В 20/10 в наявності та на замовлення можна купити в ТОВ ВКФ Гідромаш, 044 2213696, Київ, Львів, Кропивницький, Тернопіль, Ужгород, Україна, Інтернет

22.11.2016

Детальніше...

 

Як заощадити електроенергію?
ТОВ ВКФ Гідромаш пропонує низку приладів, які стабілізують тиск води в кінцевих точках споживання, не перевитрачуючи при цьому електроенергію, а значить і економлячи при цьому споживачеві гроші. Давайте розглянемо деякі з них (читати далі >>>)
Частотні перетворювачі для насосів, купити, продаж, Київ, Чернігів, Полтава, Львів, Луцьк Інтернет, Україна.

18.11.2016

Детальніше...

 

Насоси Calpeda MXV-E – енергоефективне та економічне насосне обладнання.
У зв'язку із зростанням цін на енергоносії та настанням опалювального сезону хочемо нагадати нашим клієнтам про насоси Calpeda MXV-E. Ці вертикальні багатоступінчасті насоси досить енергоефективні (читати далі >>>)
Насоси Calpeda MXV-E з частотним перетворювачем, енергоефективне насосне обладнання, замовити, купити, Київ, Черкаси, Дніпро, Рівне, Чернівці, Інтернет, Україна

15.11.2016

Детальніше...

 

Станція керування «Джерело-1М» для автоматичного керування та захисту електродвигуна занурювального (дренажного) насоса.
Ця станція особливо підійде для використання в побутових та приватних об'єктах, оскільки призначена для автоматичного керування та захисту монофазних (220в) електродвигунів занурювальних та дренажних насосів. (читати далі) >>>
САУ Джерело 1М станція захисту та контролю електродвигуна занурювального дренажного насоса, замовити, купити, Інтернет, Київ, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький, Інтернет, Київ.

04.11.2016

Детальніше...

 

Ширший ряд циркуляційних енергозберігаючих насосів Calpeda NCE.
З 1 серпня 2015 року в Європі набули чинності нові правила щодо вимог енергоефективності циркуляційних насосів. Ці правила накладають обмеження з індексом енергоефективності EEI <0,23 всім циркуляційних насосів. (читати далі) >>>

Енергозберігаючі насоси Calpeda NCE, фото, купити, ціна, Київ, Інтернет, Львів, Кропивницький, Тернопіль, Ужгород, Україна

03.11.2016

Детальніше...

 

Нові насоси серії Calpeda NR
Нові насоси для циркуляції серії Calpeda NR - NR 40/160, NR4 40/160, NR 40/200 та NR4 40/200 доповнили цю серію з 2015 р., і зараз завершують цю серію. Під'єднання цих in-line насосів до трубопроводів відбувається через фланцеві патрубки діаметром DN40. (читати далі)>>>

Серія насосів для циркуляції Calpeda NR NR4, фото, ціна, Київ, Чернігів, Полтава, Львів, Луцьк, Інтернет, Україна.

02.11.2016

Детальніше...

 

Прилад захисту та контролю електродвигуна насоса «МПЗК-50»
Після виходу насоса з ладу, багато хто запитує: А як можна було вберегти електродвигун насоса від поломки? Вихід є! «МПЗК-50» - мікропроцесорний прилад захисту та контролю, автоматичний захист та керування трифазним електродвигуном насоса за датчиками рівня або тиску... (читати далі) >>>
Мікропроцесорний блок захисту та контролю електродвигуна насоса МПЗК 50, продаж, вартість, Київ, Черкаси, Дніпро, Рівне, Чернівці, Інтернет, Україна.

21.10.2016

Детальніше...

 

Циркуляційні насоси Calpeda для гарячої води.
Циркуляційні насоси Calpeda NC випускаються виробником з Італії багато років, але хотілося б звернути увагу наших клієнтів ще на одну серію насосів Calpeda - NCS3. Calpeda NCS3 - це насоси з бронзовим корпусом, стійкі до корозії... (читати далі)>>>

Calpeda NCS3, насос для санітарної води, купити, на складі, Київ, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький, Україна, Інтернет

20.09.2016

Детальніше...

 

Calpeda NCE EI – циркуляційні насоси із частотним перетворювачем.
До нового опалювального сезону 2016 звертаємо вашу увагу на енергоефективні циркуляційні насоси Calpeda NCE EI. Головною відмінністю цих насосів є підвищене енергозбереження, завдяки... (читати далі) >>>
Calpeda NCE EI, циркуляційний насос із частотним перетворювачем купити, ціна, Київ, Львів, Кропивницький, Тернопіль, Ужгород, Україна, Інтернет

15.09.2016

Детальніше...

 

Який насос вибрати для системи опалення?
Це питання виникає майже у кожного власника заміського будинку, невеликого виробництва чи співробітника комунального підприємства під час проектування та монтажу автономної системи опалення. ТОВ «ВКФ «Гідромаш» пропонує звернути увагу на циркуляційні насоси SCR та ін італійського виробника Speroni. (читати далі) >>>
Насоси для систем опалення та кондиціювання, ціна, підібрати,  Київ, Україна, Чернігів, Полтава, Львів, Луцьк, Інтернет

30.08.2016

Детальніше...

 

Насоси Calpeda NR, NR4 – професійне рішення до опалювального сезону 2016 року.
Циркуляційні насоси ін-лайн Calpeda NR, NR4 для систем опалення та кондиціонування набули широкого поширення завдяки своїй надійності за досить конкурентної ціни. Вони також мають компактну конструкцію та легкі у монтажі (читати далі) >>>
Насоси для опалення та циркуляції Calpeda NR, NR4 продаж, ціна, Київ, Україна, Черкаси, Дніпро, Рівне, Чернівці, Інтернет.

22.07.2016

Детальніше...

 

Звертаємо увагу наших клієнтів на 4-дюймовий свердловинний моноблочний насос Pedrollo PRO 100AR (Італія).
Насоси Pedrollo PRO 100AR для свердловин з внутрішнім діаметром від 110 є заміною свердловинному моноблочному насосу 4BLOCKm 2/8AR вже знятого з виробництва і є покращеним аналогом насоса Pedrollo 4SK. (читати далі)>>>
Насос для колодязя та свердловини Pedrollo PRO 100AR, продаж, вартість, Інтернет, Україна, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ

19.07.2016

Детальніше...

 

Насоси Pedrollo серії FG – консольні насоси з підключенням до електродвигуна через пластичну муфту.
З липня 2011 р. завод PEDROLLO S.p.A. виготовляє насоси серії FG. Ці насоси можуть бути альтернативною заміною консольним насосам К, застосовуваним в Україні ще з часів СРСР і досі виробленим як у нашій країні, так і за її межами. (читати далі) >>>
Консольні насоси Pedrollo FG, купити, ціна, Київ, Львів, Кропивницький, Тернопіль, Ужгород, Україна, Інтернет

14.07.2016

Детальніше...

 

ІНФОРМАЦІЯ для НАШИХ КЛІЄНТІВ: Що таке катафорезне покриття насосів PEDROLLO?
Звертаємо увагу наших клієнтів на те, що виробник насосного обладнання PEDROLLO S.p.A. (Італія) налагодив випуск насосів із катафорезним покриттям. Це покриття, нанесене на гідравлічні частини насосів, визначається їх чорним кольором. (читати далі) >>>
Насоси Pedrollo з катафорезною обробкою насосної частини купити Київ, Інтернет, Чернігів, Полтава, Львів, Луцьк, Україна.
23.06.2015

Детальніше...

 

Моноблочні насоси КМ - хімічні та харчові нержавіючі насоси.
ТОВ «ПКФ «Гідромаш» має можливість виготовити і поставити насоси КМ, згідно технічного завдання Замовника, здійснити гарантійний і капітальний ремонт насосів КМ, здійснити миттєву поставку запасних частин і комплектуючих для насосів КМ. (читати далі) >>>
Моноблочні насоси КМ

28.04.2016

Детальніше...

 

NEW! JCR1, JCR2 - НОВА серія самоусмоктувальних насосів Pedrollo JCR.
Звертаємо вашу увагу на недавнє оновлення самоусмоктувальних насосів Pedrollo JCR. У порівнянні з серією, яка вже добре себе зарекомендувала - Pedrollo JSR, нові насоси ряду JCR1 - JCR2 мають поліпшені показники напору і продуктивності. (читати далі)>>>
JCR1, JCR2

22.04.2016

Детальніше...

 

Запасні частини до герметичних насосів та іншого обладнання з силіцированого графіту.
ТОВ «ПКФ «Гідромаш» поставляє втулки і вкладиші як для нових насосів виробництва АТ "Молдовагідромаш" ЦГ, НГ, БЕН за кресленнями 8ке, так і для насосів вже знятих з виробництва ХГ, ХГІ, ЦНГ за кресленнями 8ВШ. Пари тертя для іншого обладнання в наявності і під замовлення...
Запасні частини до герметичних насосів

21.04.2016

Детальніше...

 

Pedrollo 3-5CR

20.04.2016

Детальніше...

 

Система подачі води Fluid Solar

19.04.2016

Детальніше...

 

ПРОПОНУЄМО ТОРЦЕВІ УЩІЛЬНЮВАЧІ ТИПУ 113, 115, 133, ДН, ДНТ, ОНК, 2Г.
ТОВ «ПКФ «Гідромаш» допоможе вирішити питання з придбанням і установкою торцевих ущільнень для насосів, компресорного устаткування, перемішуючих і хімічних апаратів ... (читати далі) >>>
ТОРЦЕВІ УЩІЛЬНЮВАЧІ ТИПУ 113, 115, 133, ДН, ДНТ, ОНК, 2Г

18.03.2016

Детальніше...

 

системи автоматичного управління (САУ) " Каскад" та "Роса"

17.03.2016

Детальніше...

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Оновлена серія JSW самовсмоктувальних насосів Pedrollo.
До нового весняно-літнього сезону, хочемо звернути увагу домовласників і дачників на самовсмоктувальні насоси Pedrollo JSW. У порівнянні зі старою версією цього обладнання, насосні агрегати JSW мають величезні переваги ... (читати далі)>>>
Оновлена серія JSW самовсмоктувальних насосів Pedrollo

03.03.2016

Детальніше...

 

Торцеві ущільнення і ущільнення вала насосів різних типів і виробників.
ТОВ «ПКФ «Гідромаш» пропонує торцеві ущільнення до насосів Calpeda, Pedrollo, SAER, Speroni, DAB, а також ущільнення вала до насосів виробництва Україна, Росія, Білорусь, Казахстан і ін. (читати далі) >>>
Торцеві ущільнення і ущільнення вала насосів різних типів і виробників

02.03.2016

Детальніше...

 

На складі і під замовлення запасні частини до ґрунтового насосу ЗГМ 2М (землесос ЗГМ2М).
Запасні частини до кар'єрного насосу ЗГМ 2М від ТОВ "ВКФ "Гідромаш "ТОВ «ПКФ «Гідромаш» виготовить для вас робоче колесо, корпус та інші запчастини до насоса ЗГМ 2М - кар'єрному насосу для видобутку піску (читати далі) >>>
запасні частини до ґрунтового насосу ЗГМ 2М

18.02.2016

Детальніше...

 

Водопостачання - одне з найголовніших питань для власників приватних будинків і дач.
ТОВ «ПКФ «Гідромаш» допоможе вирішити дане питання з найменшими витратами. Ми підкажемо, який тип насосної станції Pedrollo, Speroni, Calpeda підходить саме для ваших потреб.(читати далі) >>>
насосні станції Pedrollo, Speroni, Calpeda

12.02.2016

Детальніше...

 

Час економії - вільновихрові насоси виробництво Україна.
ТОВ «ПКФ «Гідромаш» представляє Вашій увазі нові вільновихрові нержавіючі насоси СВН від українського виробника. Проточна частина і робочі елементи виготовлені з нержавіючої сталі марки 12Х18Н10Т. Робоче колесо цих насосів відцентрове, відкритого типу.
вільновихрові насоси

09.02.2016

Детальніше...

 

Pedrollo TOP MULTI-TECH

26.01.2016

Детальніше...

 

Новинка від компанії Pedrollo (Італія) - серія погружних насосів з ріжучим механізмом Pedrollo TRITUS.
ТОВ «ПКФ «Гідромаш» представляє вашій увазі НОВИНКУ - якісні та надійні насоси з високоміцниv нержавіючим ріжучим механізмом Pedrollo Tritus для застосування, в комунальному господарстві і для побутових установок.
Pedrollo TRITUS

21.01.2016

Детальніше...

 

ТОВ «ПКФ «Гідромаш» представляє Вашій увазі нержавіючі насоси КМ, ЦНСК і ШН українського виробництва.
Проточна частина і робочі елементи виготовлені з нержавіючої сталі марки 12Х18Н10Т. Комплектація - електродвигунами потужністю від 1,1 до 132 кВт, з напругою живлення 220-380В, загальнопромислового або вибухонебезпечного виконання.
нержавіючі насоси

11.12.2015

Детальніше...

 

ТОВ «ПКФ «Гідромаш» представляє Вашій увазі новинку від італійського виробника заглибних дренажних і фекальних насосів - насос ZENIT UNIQA (ZU).
ВИКОРИСТОВУЙТЕ ТІЛЬКИ ТЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО - менше даремних витрат, більше ефективності. Виходячи з цих передумов був створений насос, здатний відповідати на жорсткі критерії ефективності і надійності.
ZENIT UNIQA

16.10.2015

Детальніше...

 

НАЙКРАЩА ЦІНА ОСЕНІ насосів для котелень і теплопунктів!
ТОВ "ВКФ" Гідромаш "пропонує Вам купити насоси для котелень малої, середньої і великої продуктивності.
насоси для котелень і теплопунктів

05.10.2015

Детальніше...

 

In-line насоси до нового опалювального сезону
ТОВ "ВКФ "Гідромаш" пропонує Вам до нового опалювального сезону 2015-2016 р насоси in-line (ін-лайн) для котелень, систем опалення та гарячого водопостачання.
In-line насосы

18.08.2015

Детальніше...

 

Як підібрати циркуляційний насос для системи опалення.
Не одноразово наші Замовники стикалися з проблемою підбору циркуляційного насоса in-line для системи опалення. З огляду на, що опалювальний сезон не за горами, хочеться дати кілька порад щодо вибору даного обладнання.
циркуляційний насос для системи опалення

27.07.2015

Детальніше...

 

Циркуляційні насоси для опалення та гарячого водопостачання від провідних європейських виробників. Краща пропозиція 2015 року в Україні Ціна-якість !!!
До нового опалювального сезону компанія «Гідромаш» пропонує великий асортимент циркуляційних in-line Насосів Calpeda, Pedrollo, IMP, DAB і ін.
Циркуляційні насоси для опалення та гарячого водопостачання

01.07.2015

Детальніше...

 

Італійські моноблочні насоси. Найвигідніша пропозиція в Україні !!!
Компанія «Гідромаш» пропонує широку лінійку консольних моноблочних насосів від італійських виробників Calpeda, Pedrollo, Speroni, DAB, SAER.
Італійські моноблочні насоси

05.06.2015

Детальніше...

 

НАСОСНА СТАНЦІЯ ДЛЯ ПОЛИВУ, ВОДОПОСТАЧАННЯ, КАНАЛІЗАЦІЇ !!!
Фахівці ТОВ «ПКФ «Гідромаш» зроблять грамотний підбір стандартної або індивідуальної насосної станції відповідно до ваших потреб.
НАСОСНА СТАНЦІЯ ДЛЯ ПОЛИВУ

18.05.2015

Детальніше...

 

ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ! Насос + автоматика + арматура = 5% додаткової знижки на замовлення.
Компанія «Гідромаш» пропонує до сезону ЛІТО 2015 5% додаткову знижку при одночасному замовленні насоса, автоматики і арматури до нього.   НАСОСИ + Автоматика + Арматура + додатково 5%.

22.04.2015

Детальніше...

 

НАЙКРАЩА ЦІНА! Насоси до весняно-літнього сезону різних типів і виробників.
В наявності і під замовлення широкий асортимент обладнання європейських виробників Calpeda, Pedrollo, Speroni, DAB, SAER, GRUNDFOS, Willo, Lowara, Зеніт, Dreno, IMP.
Насоси до весняно-літнього сезону

02.09.2014

Детальніше...

 

Спеціальна пропозиція: ЧАС НОВИЙ - ЦІНИ СТАРІ!

Пропозиція дійсна до 15.10.2014 р ТОВ "ТД" ГІДРОМАШ" пропонує насоси К, КМ, СМ, 2см, СД, Д, 1Д за вигідними для Вас цінами.

знижки на насоси

10.06.2014

Детальніше...

 

Насосні станції до літнього сезону!

До нового літнього сезону Компанія «ТД «Гідромаш» пропонує насосні станції на базі насосів Calpeda, Pedrollo, Saer, Speroni на індивідуальні вимоги замовника!

Насосні станції до літнього сезону

02.06.2014

Детальніше...

 

Знижки на насоси Dreno і Педролло

Увага! Ціни знижені!

Знижки на насоси Dreno і Педролло

12.05.2014

Детальніше...

 

Спеціальні ціни в травні!

Увага! Спеціальні ціни на насоси Dreno і Педролло!

 

Спеціальні ціни на насоси Dreno і Педролло