+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Занурювальні каналізаційні насоси Calpeda GMG та GQG

13.09.2017 10:50

Увага! Нові каналізаційні насоси з подрібнювачем Calpeda GMG й GQG.

Каналізаційні насоси з подрібнювачем Calpeda GMG GQG, ціна, фото, Київ, Львів, Кропивницький, Тернопіль, Ужгород, Інтернет, Україна.
 Хочемо звернути увагу наших клієнтів на погружні каналізаційні насоси Calpeda серій GMG й GQG, які не так давно з'явилися на нашому ринку. У порівнянні з звичайними каналізаційними насосами, насосні агрегати GMG й GQG мають ряд переваг.

     До числа головних переваг насосного обладнання, серій GMG й GQG, від італійського виробника Calpeda можна віднести наявність багатолопасного колеса з механізмом подрібнення, яким обладнана всмоктуюча частина насосного агрегата. Завдяки цій конструктивній особливості погружні насоси  Calpeda GMG й GQG, можуть працювати з сильнозабрудненими рідинами. До їх числа — стічні води від автозаправок, житлових будинків, ресторанів та інших об'єктів промислового й побутового призначення. Насоси прекрасно справляються з задачами по перекачуванню рідини, яка має в своєму складі не тільки тверді включення, але й волокнисті частки, паперові або текстильні матеріали. У зв'язку з цим насосні агрегати  Calpeda GMG і GQG мають підвищений попит для відкачування рідких відходів у різних галузях промисловості й сільського господарства.
     Насоси Calpeda серій GMG
і GQG виділяються з подібного обладнання завдяки особливій міцності й надійності конструкції. В конструкції насоса використано подвійне торцеве ущільнення з масляною камерою. Крім того всі деталі насосів Calpeda GMG й GQG виготовлені з матеріалів нового покоління, які стійкі до корозії й окислення агресивної середи експлуатації. Обладнання здібно працювати в безперервному режимі при  мінімально допустимому рівні занурення в рідину, яку перекачують.

     Щоб дізнатися більше про насоси Calpeda GMG
й GQG, завантажте технічну інформацію:
 

або звертайтеся до спеціалістів нашого підприємства:

МТС - 095 1017755 , Київстар - 098 1017788, Life  - 093 1017788, електронна адреса gidromash@ukr.net

     ТЕЛЕФОНУЙТЕ Й ОТРИМУЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО НОВИМ НАСОСАМ Calpeda GMG й GQG !!!

 
                                                                                                                                                                                                    << Назад