+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Дозувальні насоси

Насоси. промислова група \ Дозувальні насоси

    
     У будь-якому насосі є можливість регулювання подачі. Це регулювання відбувається через зв'язок між величиною подачі насоса і механізмом, який цю подачу регулює. Від приборів, які роблять заміри і фіксують подачу (це може бути витратомір і таке інше) інформація про розмір подачі насоса іде до оператора або на автоматику, які в ручному або автоматичному режимі впливають на механізм виконання (електропривід, ручна засувка, варіатор, кран), який шляхом закриття або відкриття виконує регулювання подачі насоса.

    Окремо від усіх груп насосів стоять дозувальні насоси. У ці насоси від самого початку конструктивно вмонтована шкала для регулювання подачі насоса. З цією шкалою заздалегідь і (або) в процесі роботи з заданою точністю можливе налаштування необхідної на даний момент подачі.

Дозувальні насоси є насосами об’ємного типу і використовуються для об’ємного напорного дозування агресивних і нейтральних рідин. Регулювання необхідної подачі може відбуватися двома способами:

методом змінення довжини хода плунжера;

методом регулювання обертів електродвигуна.

      Всі дозувальні насоси мають діапазон регулювання. Якщо подача насоса може регулюватися з нуля до максимуму, тоді діапазон регулювання дорівнює 100%. Похибка в дозуванні може досягати від 0,5% до 2,5% від вказаної на маркуванні насоса. Якщо похибка дозування перевищує 2,5% тоді дані агрегату не мають категорію точного дозування. Регулювання подачі насоса може виконуватися тільки при повній зупинці насосного агрегату (регулювання «на зупиненому агрегаті»), так і при роботі насосного агрегату (регулювання «на ходу»).

     При виробництві проточної частини дозувальних насосів використовуються матеріали Д-сталь 20Х13, К-сталь 12Х18Н9Т, Е-сталь 10Х17Н13М3Т, І-сталь 0,6ХН28МДТ, Т-титан і його сплави.

Всі дозувальні насоси – самовсмоктуючі. Вакууметрична висота самовсмоктування, яка допускається, коливається від 1 до 3м. Насоси даної групи мають широке використання в харчовій, хімічній промисловості, а також усюди де необхідне точне дозування продукту, який перекачують.
Дозувальні насоси
Купити насос НД Харків, Київ, Полтава, Дніпро, Суми, Чернігів, Україна
НД
 Купити насос НД Харків, Київ, Полтава, Дніпро, Суми, Чернігів, Україна
НДР, НДО
 
 Насос НДГ, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Донецьк, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Луганськ, Запоріжжя
НДГ
Насос ДП, насос ДДМ, купити, продати, замовити, з доставкою, з двигуном, без двигуна, на рамі, без рами, Київ, Україна, Донецьк, Дніпро, Харків, Одеса, Суми, Вінниця, Чернігів, Полтава, Львів, Івано -Франківськ, Житомир, Херсон, Хмельницький, Луганськ, Запоріжжя
ДП, ДДМ

 

 

<< Назад