+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net

IMP NMT SAN LAN (c) F - бронзові in-line насоси з електронним регулюванням

Насоси. Промислово-побутова група \ Насоси IMP Pumps \ Бронзові електронно-регульовані NMT SAN LAN (C) F

Циркуляційний насос IMP NMT SAN LAN (C) F, бронзовий, циркуляційний, фото, Інтернет, Київ, Херсон, Миколаїв (Україна)

     Опис насосів IMP групи NMT SAN LAN (C) F.
    Насоси групи  NМТ SAN  LAN (C) F від словенського виробника насосів, компанії IMP Pumps d.o.o. – це бронзові, фланцеві, клектронно регульовані насоси для примусової циркуляції  води в системах  гарячого водопостачання. Особливістю даной групи насосів є, те що насосная частина виготовлена з бронзи й наявність дисплея для вибора роботи насоса. В моделях з індексом «С» є коммунікаційний модуль/NMTC (інтернет поєднання, Modbus RTU зв'язку, аналоговий вхід керування 0-10 В, три цифрових входа, один релейний вихід).  Ця група відноситься до насосів з мокрим ротором. В цих насосах ротор занурений в рідину. Катушку статора захищає вбудована в корпус електромотора розподільна втулка. Ця втулка нерухома й виконана з немагнітної високолегірованної сталі AISI 316. Статор обертається в графітових підшипниках. Середа під тиском проходить між нерухомою втулкою й ротором, тим самим, охолоджуючи електродвигун й знижує тертя в підшипниках. Для нормальної роботи насоса мінімальний потік  повинен складати 5% від його максимального потока.  Насоси цієї группи  приводяться  в дію  двигуном на постійних магнітах (технологія ЕСМ) й керуються вбудованим електронним блоком керування. Насос постійно вимірює тиск й витрати, й адаптує швидкість у відповідності з вибраним тиском. Ця група насосів може працювать в 4-х різних режимах (автоматичний, пропорційний тиск, постійний тиск й постійна швидкість). Поєднання «двигун – насос» прямо, тобто на подовжений вал ротора насоса кріпиться нержавіюче робоче колесо.  Фланцеві патрубки  насоса  (вхід-вихід) мають однакові діаметри й розташовані на одній осі. Насоси  NМТ SAN (C) F мають одинарний гідравлічний корпус.
    Насоси даной групи використовуються для примусової циркуляції води в системах  гарячого водопостачання,  з можливістю  безперервного регулювання потужності в залежності від тиску в системі. NМТ SAN (C) F перекачують чисту воду. В даних насосах використовуються  електродвигуни потужністю  від 500 Вт до 1100Вт. Клас ізоляції – Н, ступінь захисту – IP 44. Двигуни в цій групі насосів використовуються  однофазні з напругою 230В/50Гц.

    Основні характеристики насосів IMP серії NMT SAN LAN (C) F.

  •  Продуктивність  ___________________  max 65 м³/год;
  • Висота підйома   ___________________________ max 13 м;
  • Максимальний тиск в насосі ________________  10 бар;
  • Температура рідини  __  від -10°С  до +110°С;
  • Максимальна температура зовнішнього середовища ___ від 0°С до +40°С.
    Матеріали деталей насосів NMT SAN LAN (C) F.
  • Корпус насоса   ______________  бронза;
  • Робоче колесо ____________   нержавіюча сталь;
  • Ротор двигателя  ______ нержавіюча сталь;
  • Розподільна втулка ___ високолегірована  нержавіюча сталь AISI 316.
    Патрубки входу-виходу насосів IMP NMT SAN LAN (C) F:
    Фланцеві патрубки  входу- виходу насосів NMT SAN LAN (C) F - мають однакові діаметри   DN 40-65 мм. й PN6/10 в залежності від типорозміра насоса.
Арматура для підключення до трубопроводів: в комплект поставки не входить
 

Зведені поля витрат Q й напору H, графік характеристик

 циркуляційних насосів IMP серії NMT SAN LAN (C) F - Ви можете

 отримати  у нашим менеджерів за вказаними вишче

 реквізітами. 

 

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

 
 
 
 
 

<< Назад