+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Купити насос Pedrollo 4sr

Купити насос Pedrollo 4sr

Якщо Ви шукаєте насосне обладнання для свого підприємства або приватного будинку, але не можете знайти відповідний варіант, в такому випадку Вам варто купити насос Pedrollo 4sr, який відмінно зарекомендував себе як в комерційному, так і в комунальному використанні. Причому він є майже незамінним, адже звичайному насосу просто не вистачить потужності для подачі рідини на поверхню через довжину шланга.
Навіть при тому, що насос Pedrollo 4sr - це лише один з багатьох заглибних насосів, які Ви можете знайти і купити в Україні, дуже багато клієнтів нашої компанії вибирають саме ці прилади. І причина цього полягає насамперед у тому, що він розрахований на стандартний діаметр в 4 дюйма або 102 міліметри скважини, звідси і сформований назва моделі. Тому у нас від Pedrollo, купити насос 4sr хочуть часто підприємства різного спрямування, які потребують стабільної подачі води зі свердловини.

Рішення купити насос Pedrollo 4sr є досить бюджетним, так як глибинні насоси є досить дорогими, але вони відразу ж себе окуповують. Наприклад, саме ця модель може навіть використовуватися для забезпечення водою ферми середніх розмірів або невеликого житлового будинку.

Для того, щоб в нашій компанії купити насос Pedrollo 4sr, Вам слід лише зв'язатися з співробітниками нашої компанії і обговорити з ними всі можливості на замовлення і постачання матеріалів. Адже якщо Ви потребуєте покупці відразу декількох товарів або хочете отримати обрані товари з доставкою, то Вам варто повідомити про це нам окремо.
Максимально допустима кількість домішок при використанні даного насоса становить 150 грам на сантиметр кубічний, і якщо Вас влаштовує такі фактори, то Ви можете сміливо вибрати і купити Pedrollo 4sr насос в нашій профільної компанії.