+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Свердловинний насос Педролло

Свердловинний насос Педролло

Наша компанія «Гідромаш», яка вважається найбільшим постачальником насосів та супутньої техніки в усій Україні, представляє в своєму каталозі свердловинний насос Педролло. Про всі технічні характеристики продукції можна дізнатися докладніше на нашому сайті, а також зателефонувати нашому менеджеру по телефону.

Якщо Вашому підприємству потрібна дійсно довговічна техніка, свердловинний насос Педролло по доречною ціною буде кращою пропозицією на ринку. Ви можете покластися на багатий професійний досвід наших співробітників і довіритися вибору компанії.


У нашому асортименті можна знайти насоси різного типу для всіх промислових галузей. Так як з 1997-го року ми моніторимо зміни на світовому ринку висококласної техніки, компанія «Гідромаш» домоглася взаємовигідного співробітництва з безліччю провідних європейських виробників свердловинних механізмів насосів, наприклад, Педролло. Ми рекомендуємо Вам детальніше ознайомитися з продукцією в каталозі компанії і вибрати саме ті вироби, які знадобляться Вашому підприємству.

Свердловинні насоси компанії Педролло застосовуються в промислових цілях. Вони відрізняються високою потужністю. Якщо говорити про особливості продукції даного виробника, то найбільш вигідними для споживача властивостями є зносостійкість. Іржа і корозія металу матеріалу цієї компанії не загрожує, а також низькі витрати на виробництво і застосування висококласної техніки забезпечують низьку вартість виробів. Ми також постачаємо товар за ціною виробника, що є перевагою співпраці з нашою компанією.

Свердловинні насоси Педролло
також широко застосовуються приватними особами для забезпечення приватних будинків водою з підземних джерел. Котеджі, дачі та інші невеликі житлові споруди може підтримати і невеликий насос, проте саме вироби компанії Педролло (свердловинні насоси) можуть прослужити десятиліття без ремонтів і заміни зношених деталей. Компактний механізм можна занурювати прямо в воду на велику глибину, так як це дозволяє його потужність.