+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net

Zenit DRY занурювальні насоси Зеніт з нержавійки з відкритим робочим колесом

Насоси. Промислово-побутова група \ Насоси Zenit (Зеніт) \ Занурювальні дренажні DRY з нержавійки

Насоси Zenit DRY, Зеніт, погружні, нержавіючс, з відкритим багатоканальним робочим колесом, знайти, фото, Київ, Харків, Одеса, Херсон (Україна)
                   

ОПИС погружних насосів Zenit серії DRY з нержавіючої сталі

     Серія насосів  DRY італійського виробника Zenit – входить у  родину насосів DRENO (DR), які  характеризуються  використанням багатоканальної відкритої крильчатки й розроблені  для перекачування хімічно агрессивних й коррозийних рідин.  Погружні насоси з родини  DRY призначені  для експлуатації з повним зануренням в рідину и представляють собою електромеханічний блок (електродвигун й комплектуючі) з прикріпленим до нього болтами корпус гідравлічної частини насоса. Насос повністю виконаний з нержавіючої сталі CF-8M і це  робить насос придатним для експлуатації в агрессивній соляній середі. Насоси укомплектовані 2-ма механічними ущільненнями, які розташовуються в масляній камері й 1-го механічного ущільнення, яке змащується моторним маслом. Електродвигун - в масляній ванні. Для данного типу насосів на гідравлічній частині не встановлюється ніяка захисна решітка, проте великийй вільний інтегральний отвір робочого колеса дозволяє перекачувати рідини з вмістом твердих тіл розміром до 80 мм без його блокування. Насоси серії DRY  обладнані тільки  2-х або 4-х полюсними трьохфазними електродвигунами потужністю від 2,4 до 15 кВт в масляній ванні. В гаммі DRY є моделі з горизонтальним напорним патрубком фланцевого під'єднання .
     Основна сфера використання – промислова, для відвода хімічно агрессивних  рідин. Придатний для перекачування рідин низької й середньої в'язкості, які вміщують тверді або волокнисті частки, пісок й активний шлам.  Особливо рекомендується DRY для використання в хімічній та фармацевтичній промисловості.

    Основні характеристики насосів Zenit серії DRY

 • Максимальна продуктивність  _  до 72,8 л/с (262,8 м³/год);
 • Максимальний напор _ 40,2 м;
 • Потужність _ 2,4 ÷ 15,0 кВт;
 • Кількість полюсів _ 2 або 4;
 • Напорний патрубок _ DN65- DN100 горизонт. ;
 • Вільний отвір _  макс. 80 мм.
      Електромеханічний комплекс насосів Zenit серії DRY.
    Електромеханічний комплекс призначений  для погружної роботи, виготовлений з нержавіючої сталі CF-8M (AISI 316).  Його герметичність забеспечує комплект ущільнень, який складається з 2-х  механічних  ущільнень з карбіда кремнія (SiC), встановлених в масляній камері й 1-го механічного оппозитного ущільнення з графіто-глиноземної сумішші, смащується моторним маслом. Двигун сконструйований в масляній ванні.

     Конструктивні матеріали деталей насосів Zenit серії DRY.

 • Робоче колесо – нержавіюча сталь;
 • Каркас   – лита нержавіюча сталь CF-8M (AISI 316);
 • Кріплення – нержавіюча сталь  Клас А4-70;
 • Стандартне ущільнення – гума   VITON;
 • Вал – нержавіюча сталь AISI 316;
 • Рубашка охолодження – не використовується;
 • Комплект стандартних мех. ущільнень  -  два  механічних  ущільнення з карбіда кремнія(2SiC) в масляній камері й одне механічне ущільнення з оксиду алюмінія й вуглецю (AL).
     Вхід-вихід рідини насосів Zenit серії DRY:
    Ці моделі не мають захисну решітки на вході рідини в насос й горизонтальний напорний патрубок (на выході рідини) фланцевого під'єднання DN65 ÷ DN100, PN10-16 в залежності від типорозміра насоса.
Арматура для підключення до трубопроводів: в комлект поставки не входить.
 
Зведені поля витрат Q й напору H -
загальний графік характеристик погружних насосів Zenit  зі спеціальних
сплавів . 
 
Графік характеристик насосів Zenit DR 
 Графік характеристик насосів Zenit DR
 

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

 
 
<< Назад