+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Гідроакумулятори та розширювальні баки.

У цьому розділі «Гідроакумулятори та розширювальні баки» представлене це обладнання від відомих виробників, яке знайшло широке використання як у побуті, так і на великих підприємствах різних сфер діяльності. Тут Ви можете ознайомитися з конструктивними особливостями різних типів гідробаків, розглянути характеристику необхідної саме Вам моделі й безумовно дізнатися його ЦІНУ.

Наші фахівці завжди готові надати Вам допомогу в підборі гідроакумулятора, розширювального бака, мембранного бака й знайти оптимальне рішення Вашого питання з мінімальними витрами з Вашого боку.

Imera мембранный бак, расширительный бак, гидроаккумулятор, купить, цена, Киев, Украина, Интернет, Харьков, Днепр, Суммы, Одесса, Ровно
Баки Imera:

Дивитися моделі >>
DAF мембранный бак, расширительный бак, гидроаккумулятор, купить, цена, Киев, Украина, Интернет, Харьков, Днепр, Суммы, Одесса, Ровно.

 

Гідроакумулятор - загальна будова, критерії вибору

Гідроакумулятор – це металевий або композитий посуд для рідини, конструкція яка дає можливість накопичувати гідравлічну енергію для використання в потрібний момент. В системах водопостачання й опалення гідроакумулятор для води слугує в якості резервного сховища рідини, що знаходиться під тиском.

Принцип роботи гідроакумулятора для опалення й водопостачання

При монтажі систем водопостачання й опалення гідроакумулятор купити рекомендують відразу через декілька важливих причин:

  • пристрій дозволяє зберігати запас води, яка може бути подана в систему під тиском;
  • гідроакумулятор для опалення знижує навантаження на насосну систему, так як часте її вмикання більше не потрібне;
  • ємність захищає систему від руйнівних гідравличних ударів.

Це обладнання складається з бака, який розділений еластичною мембранною перегородкой на дві частини. В одній половині стиснуте повітря, а в другій – вода. Повітря створює тиск, завдяки якому й зберігається гідравлічна енергія.

Бак виготовляють з матеріалів, захищених від корозії, щоб забеспечити максимально довготривалий термін його служби. Гідроаккумулятор 25 або 50 л – найбільш популярний продукт на вітчизняному ринку.

Розрахунок гідроакумулятора

Багато хто вважає, що купити гідроакумулятор краще максимально великого об'єма. Ця розповсюджена помилка приносить користовачам обладнання багато незручностей. Великий бак займає багато місця, його ціна достатньо значна, а при використанні в системі відбувається застій води, через який виникає неприємний запах. Тільки правильний розрахунок гідроакумулятора є гарантією його ефективності та надійності.

При розрахунку обладнання враховується багато факторів. Найбільш значними з них можна вважати наступні:

  • тип і продуктивність насоса;
  • сумарна витрата води споживачами;
  • тиск повітря в приладі;
  • межі, коли спрацьовує реле тиску для зупинки насоса.

Розрахунок гідроаккумулятора – це складна задача, яку краще довірити професионалам. Тільки кваліфікований спеціаліст, спираючись на точні данні системи водопостачання або опалення, зможе дібрати гідроаккумулятор, ціна й ефективність якого будут оптимальними.

Якщо ви шукаєте, де купити гідроакумулятор від відомого виробника, наша компанія готова запропонувати широкий вибір моделей високої якості з офіціальною гарантією й доставкою в будь-яке місто країни. При необхідності наші спеціалісти допоможуть вибрати виріб у відповідності з параметрами вашої системи й бюджетом, який був виділений для покупки.

<< Назад