+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Герметичні насоси

Насоси. промислова група \ Герметичні насоси

    Свою назву «Герметичні насоси» отримали тому, що конструкція цих, як правило, центробіжних насосів виключає витік рідини через ущільнення рухомого ротора насоса, який передає крутячий момент від двигуна. Це обумовлено відсутністю торцевого ущільнення в конструкції цих агрегатів і досягається наступними, найбільш відомими, інженерними рішеннями:

- рух рідини відбувається не тільки в робочій частині насосного апарата, а ще й між герметичними відділеннями за допомогою захисних гільз статором і ротором двигуна, які є невід’ємною частиною конструкції;

- обертаючий момент від двигуна передається насосній частині через герметичну магнітну муфту, яка вбудована в конструкцію насоса.

     Завдяки особливостям своєї конструкції герметичні насоси можуть перекачувати зріджений газ, хімічно активні, вибухонебезпечні, агресивні, токсичні і нейтральні рідини, випари які утворюють з повітрям робочої зони вибухонебезпечні суміші. Щільність перекачувальної середи – від 600 до 1800 кг/м3, вміст твердих неабразивних частинок – не більше 0,2% за масою, розмір твердих неабразивних часток - не більше 0,2 мм, кінематична в’язкість середи – в  5 сСт до 49 сСт, питома теплоємкість – не більше 0,6 ккал/кг х град С.

     Конструктивно герметичні насоси можуть виготовлятися з різних матеріалів (нержавіючої сталі, полімерів і т.д.), комплектуватися арматурою, всілякими датчиками і автоматичними системами керування привода.

     Яскравими представниками групи цих насосів, які випускають різні пострадянські заводи є насоси: ЦГ, 1Цг, 2ЦГ, 3ЦГ, 4ЦГ, 5ЦГ, ЦНГ, ХЦМ, ХЦМ-ВК, ВНГ, ХГ, БЕН-ОС, БЕН-МС, БЕН-ДМС, (серія БЕН наявна в розділі «Спеціальні насоси»), АГ, НГ, а також представлені в розділі «Трансформаторні насоси» 1ТЕ, ТЕ, МТ, МТТ, ТТ. Також багато європейських виробників виробляють подібне обладнання: «Нermetic pumpes» (Німеччина), «Sigma» (Чехія), «Affetti» (Італія) і багато інших.

    Конструкція цих насосів, в більшості випадків, є досить специфічною, потребує від обслуговуючого персоналу достатньої кваліфікації і уваги в експлуатації. Кожен тип и конструкція насосів цієї групи має свою особливості, які треба детально вивчити в паспорті обладнання.

    «Герметичні насоси» широко використовуються на великих підприємствах різних галузей промисловості (холодокомбінати і охолоджуючі комплекси, харчова, м'ясо-молочна, газова, хімічна, нафтова та нафто-хімічна промисловість, на виробництвах паливно-енергетичного комплексу і т.д.) і там, де необхідно перекачувати в стандартних умовах нейтральні, хімічно активні,  вибухонебезпечні,  агресивні, токсичні, легкозаймисті і рідини, які вміщують шкідливі речовини всіх класів небезпеки (в тому числі зріджений газ),  випари яких можуть при поєднанні з повітрям утворювати вибухонебезпечні суміші.

Герметичні насоси

 

Насос ЦГ купити, замовити, Харків, Київ, Донецьк, Полтава, Дніпро, Суми, Чернігів, Україна
Насос НГ купити, замовити, Харків, Київ, Донецьк, Полтава, Дніпро, Суми, Чернігів, Україна
Насос АГ купити, заказати, Харків, Київ, Донецьк, Полтава, Дніпро, Суми, Чернігів, Україна

Герметичний насос - спеціальне насосне обладнання, яке перекачує рідини без доступу до них повітря, виключаючи витік. Застосування даного обладнання - перекачування різних токсичних, корозійних і радіоактивних рідин, а також таких, які можуть стати вибухонебезпечними при контакті з повітрям.

Конструктивні особливості обладнання

Хімічне насосне обладнання з герметизацією - це безсальникові насоси.
Принцип роботи полягає в використанні для з'єднання електродвигуна і насосної частини моноблочного пристрою.

Залежно від способу досягнення повної герметичності виділяють кілька видів насосів.
1. Герметичні насоси з магнітною муфтою. Такий тип муфти передає обертальний момент мотора на робоче колесо, без використання ущільнень. Завдяки цьому циркуляція рідини відбувається в замкнутому просторі без її витоку в навколишнє атмосферу.
2. Екрановані - мають вбудований електронасос, як частина ротора електродвигуна. Ротор і статор електродвигуна обладнання герметично відділені. Використовуються як з небезпечної рідиною, так і в системах домашнього опалення. Для експлуатації у вибухонебезпечних зонах мотор захищений додатково, має відповідні специфікації.
3. Перистальтические пристрої видавлюють рідина на вихід, стискаючи еластичну трубку. Використовуються в харчовій, текстильній промисловості, в лабораторіях.
4. Діафрагмове обладнання працює за рахунок вакуумної камери, що змінює обсяг робочої камери, харчується переважно від повітряного компресора.

Переважна кількість обладнання має відцентрову конструкцію. Герметичний відцентровий насос переганяє рідина завдяки обертанню робочого колеса з лопатками, які передають кінетичну енергію обертання електродвигуна рідини.

Класифікація обладнання в залежності від середовища, що перекачується

Перераховані вище герметичні насоси придатні для роботи з будь-якими видами рідин - і нейтральних, і агресивних. Але є і спеціалізоване обладнання для роботи з різними речовинами:

  • хімнасоси для гарячих або холодних рідин можуть мати додатково водяне охолодження / нагрів корпусу, керамічну ізоляцію, повітряний радіатор охолодження підшипникового вузла, спеціальні види охолодження торцевого ущільнення і т.д .;
  • суспензійні насоси допускають наявність в циркулюючої середовищі невеликої кількості твердих елементів і повітря;
  • зважених насоси перекачують рідини з підземних резервуарів, залізничних автоцистерн, т.д .;
  • для речовин з високою температурою плавлення, як нафталін, застосовують теплоізольовані герметичні насоси або насоси з підігрівом.

Герметичний насос купити в Україні з оптимальними характеристиками і співвідношенням ціни / якості ви зможете у представників ТОВ «ПКФ« Гідромаш »- провідного постачальника насосного обладнання з більш ніж 20-річним досвідом. При виникненні додаткових питань, телефонуйте нашим менеджерам за телефонами, що вказані на сайті.

<< Назад