+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net

Zenit VLP занурювальні насоси Зеніт з крильчаткою покритою вулколаном

Насоси. Промислово-побутова група \ Насоси Zenit (Зеніт) \ Занурювальні VLP з крильчаткою покритою вулколаном

Насоси Zenit VLP, Зеніт, погружні, з робочим колесом вкритим вулколаном, пошук, фото, Київ, Дніпро, Хмельницький, Рівне, Львів (Україна)
                   

ОПИС погружних насосів Zenit серії VLP

     Насоси  VLP італійського виробника Zenit входять у родину  електронасосів для перекачування абразивних рідин VL (VULCO) . У насосів данної групи  гідравлічна частина й багатоканальна відкрита крильчатка виконані  з чавуна, вкритого товстим шаром зносостійкого поліурітанового матеріалу (Vulkollan).  Практично необмежена довговічність цього покрыття дозволяє використовувати насоси  VLP там, де інші насоси швидко зношуються, зокрема при перекачуванні абразивних рідин. Погружні насоси з родини  VLP представляють собою електромеханічний блок (електродвигун й комплетуючі), виконані з чавуна EN-GJL-250 й приєднаний до нього болтами корпус насоса.  Ці насоси призначені  для експлуатації з повним зануренням в рідину. Проте, як додаткова опція в цій групі насосів, можлива установка рубашки охолодження й системи промивки ущільнень зовнішньою рідиною. Після установки системи охолодження насоси придатні для сухої установки.  Насоси укомплектовані 2-ма механічними ущільненнями, які розташовуються в масляній камері й 1-го механічного ущільнення, яке змащується моторним маслом. Насоси серії  VLP  обладнані 2-х  й 4-х полюсними трьохфазними двигунами потужністю від 1,5 до 16,4 кВт в масляній ванні з тепловим захистом.  Моделі VLP  мають тільки горизональний напорний патрубок. 

     Завдяки тому, що крильчатка і гідравлічна частина обліцована вулколаном, ці насоси  максимально адоптовані для перекачування керамічної глазурі й надзвичайно абразивних рідин. Ці насоси знайшли своє використання в керамічній промисловості, в кар'єрах і шахтах, на заводах по виробництву цементу й інш.

    Основні характеристики насосів Zenit серії VLP

 • Максимальна продуктивність  _  до 49,7 л/с (178,92 м³/год);
 • Максимальний напор _ 30,7 м;
 • Потужність _ 1,5 ÷ 16,4 кВт;
 • Кількість полюсів _ 2 або 4;
 • Напорний патрубок _ DN50- DN80 горизонт. ;
 • Вільний отвір _  макс. 38 мм.
      Електромеханічний комплекс насосів Zenit серії VLP.
    Електромеханічний комплекс призначений  для погружної роботи, виготовлений з чавуна EN-GJL-250. Його герметичність забеспечує комплект ущільнень, який складається з 2-х  механічних  ущільнень з карбіда кремнія (SiC), встановлені в масляній камері й 1-го механічного оппозитного ущільнення з графіто-глиноземної сумішші, змащується моторним маслом. Двигун сконструйований в масляній ванні. Як додаткова опція можлива установка рубашки охолодження й системи промивки ущільнень зовнішньою рідиною.

     Конструктивні матеріали деталей насосів Zenit серії VLP.

 • Робоче колесо – багатоканальна відкрита крильчатка вкрита Вулколаном;
 • Каркас   – сірий чавун EN-GJL-250;
 • Кріплення – нержавіюча сталь  Клас А2-70;
 • Стандартне ущільнення – гума   NBR;
 • Вал – нержавіюча сталь AISI 420;
 • Рубашка охолодження – вуглецева сталь/нержавіюча сталь AISI 304;
 • Забарвлення – епоксидна, двокомпонентна на водній основі (середня товщина 150 мкм)
 • Комплект стандартних мех. ущільнень  -  два  механічних  ущільнення з карбіда кремнія(2SiC) в масляній камері й одне механічне ущільнення з оксиду алюмінія й вуглецю (AL).
     Вхід-вихід рідини насосів Zenit серії VLP:
    Ці моделі не мають захисної решітки на вході рідини в насос. Горизонтальний напорний патрубок (на виході рідини) фланцевого під'єднання DN50 ÷ DN80, PN10-16 в залежності від типорозміру насоса.
Арматура для підключення до трубопроводів: в комлект поставки не входить.
 
Зведені поля витрат Q й напору H -
загальний графік характеристик погружних насосів Zenit  з робочим колесом вкритим вулколаном . 
 
 Графік характеристик насосів Zetit VLP 
 

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

<< Назад