+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

ДПВ - Діагональні вертикальні насоси з поворотними лопатями

Насоси. Промислова група \ Діагональні та оседіагональні насоси \ Діагональні вертикальні насоси ДПВ

Вертикальні діагональні насоси ДПВс поворотними лопатями рабчего колеса, замовити, купити, вартість, Київ, Україна, Черкаси, Дніпро, Рівне, Чернівці.

Скачати каталог насосів ДПВ
 Лист замовлення
насосів

ОПИС діагональних насосів типа ДПВ

ТОВ "ВКФ "Гідромаш" пропонує вертикальні діагональні насоси ДПВ з приводом поворота лопастей робочого колеса.

     Насос – діагональний потрібен для перекачки рідин, схожих за в'язкостю й хім. активністю, з вмістом зважених часток не більше 3 г/л, розміром не перевищуючим  0,1 мм, з них великих часток не більше ніж  2 %, з температурою мах. 35 °С (308 К). За домовленістю можливо виготовлення й поставка насосів для перекачування рідин з іншими характеристиками.
     Насос складається з наступних частин: корпус, ротор, вузел привода розворота лопастей робочого колеса, підшипникові вузли. Камера робочого колеса зроблена роз'ємною, тому огляд і ремонт робочого колеса й торцевого ущільнення роблять без демонтажа насоса. Привід розворота лопастей дозволяє ставити лопасти насоса в потрібне положення різними способами: вручну – при вимкненому насосі або при використанні електрогідропривода — без вимкнення насоса.
     Вузел терття підшипника, який виконує роботу в середі, яку перекачують може бути виконаний в декількох видах:
  • з гумовометалевими вкладишами,
  • з гумовими роликами,
  • з деревошаровими вкладишами,
  • з графітофторопластовими сегментами.

     Ця група насосів може бути наступних типів:
  • ДПВ — з упорним підшипником, розташованим в електродвигуні. Насос й електродвигун монтуються на окремих фундаментних опорах. Поєднання вала насоса й двигуна — жорстке фланцеве. Осьове гідравлічне зусилля від реакції води й маси ротора сприймається п'ятою електродвигуна;
  • 1-ДПВ — з упорним підшипником, розташованим в насосі, при цьому електродвигун може встановлюватися як на окрему фундаментну опору, так і безпосередньо на насос при моноблочній зборці. Осьове гідравлічне зусилля від реакції води й ваги ротора, сприймається упорним підшипником насоса. Така конструкція дозволяє поєднати вал насоса й вал електродвигуна еластичною муфтою, яка допускає перекос лінії валів до 1° й невідповідність валів до 1,5-2 мм, що суттєво спрощує установку  й роботу з агрегатом. Крім того, в якості привода можуть використовуватися електродвигуни вертикального виконання без підп'ятника, які значно дешевше й доступніше.

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

<< Назад