+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net

Pedrollo HYDROFRESН насосні станції Педролло

Насоси. Промислово-побутова група \ Насоси Pedrollo (Педролло) \ Насосні станції HYDROFRESH

Pedrollo HYDROFRES насосні станції Педролло, продаж, ціна, Київ, Інтернет, Україна, Львів, Миколаїв, Одеса.

      Опис системи підтримки тиску Pedrollo HYDROFRESH.
      Система HYDROFRESH від італійського виробника Pedrollo служить для підтримки заданого тиску в системі. Автоматичний агрегат підтримки тиску (автоклав) складається з однофазного насоса, гідроакумулятора і системи управління роботою насоса. Залежно від потреб споживача система може комплектуватися різними типами насосів (PKm, СРm, PLURIJETm, JCRm, JSWm) і гідроакумуляторами обсягами 24 і 60 літрів. Насос і гідроакумулятор з'єднані між собою за допомогою гнучкого шланга і латунної муфти. Система управління включає в себе манометр і реле тиску. Реле тиску має заводські налаштування розраховані на середній діапазон споживання, однак регулювання реле може бути виконане споживачем вручну на необхідні параметри. Система спроектована і налаштована таким чином, що при невеликій витраті, вода подається з гідроакумулятора, а при збільшенні споживання води автоматично включається насос. Гідроакумулятор в автоклавах служить для зменшення частоти включень насоса і для запобігання гідроударів.
      Система HYDROFRESH служить для перекачування чистої води і застосовується в тих випадках, коли необхідно підтримувати тиск системи в заданих межах. Основне застосування автоклавів побутове для подачі води в автоматичному режимі.

      Основні характеристики станцій системи підтримки тиску Pedrollo HYDROFRESH
  • Продуктивність _ до 120 л / хв (7,2 м.куб / год);
  • Напір (водяного стовпа) _ до 46 м;
  • Працює на рідинах _ чиста вода

     Конструктивні характеристики системи підтримки тиску Pedrollo HYDROFRESH

     ЕЛЕКТРОНАСОСИ І РЕЗЕРВУАРИ
     Система HYDROFRESH може комплектуватися різними типами насосів, такими як РKm, СРm, PLURIJETm, JCRm, JSWm. Насоси застосовуються тільки монофазні. Гідроакумулятори можуть бути ємністю 24 і 60 літрів. З'єднання насоса і бака відбувається за допомогою гнучкого шланга і латунної муфти.

     СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
     Система управління включає в себе манометр і реле тиску. Реле тиску має заводські налаштування розраховані на середній діапазон споживання, однак регулювання реле може бути виконане споживачем вручну на необхідні параметри.

Діапазон залежності потрібного напору H від подачі Q насосних станцій Pedrollo HYDROFRESH можна подивитися перейшовши за посиланням >>>

 

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

 
<< Назад