+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Осьові вертикальні насоси ОВ

Насоси. Промислова група \ Осьові насоси \ Осьові вертикальні насоси ОВ

Вертикальні осьові насоси ОВ замовити, купити Харків, Київ, Суми, Полтава, Дніпро, Чернігів, Запоріжжя, Україна

Скачати каталог
насосів ОВ

 Лист замовлення
насосу ОВ

ОПИС осьових насосів типу ОВ

ТОВ "ВКФ "Гідромаш" пропонує осьові насоси ОВ з вертикальною установкою.

     Насоси  даного типу – осьові з вертикальною установкою для перекачування рідин, схожих за в'язкістю і хім. активністю, з вмістом зважених часток не перевищуючим 3 г/л, розміром менше 0,1 мм, з них твердих часток не більше ніж 2 %, з температурою мах. 35 °С (308 К). За домовленістю можливе виготовлення й поставка насосів для перекачування рідин з іншими характеристиками.
     Насос складається з корпуса, ротора, вузла привода розворота лопатей робочого колеса, підшипникових вузлів. Камера робочого колеса зроблена роз'ємною, тому що огляд й ремонт робочого колеса й торцевого ущільнення відбувається без демонтажу насоса. Привід розворота лопатей дає можливість поставити лопаті насоса у потрібне положення різними способами: вручну – при вимкненому насосі або за допомогою  електрогідропривода — не вимикаючи насос.
     Вузел терття підшипника, який виконує роботу в середі, яку перекачують може бути виконаний в декількох видах:
  • з гумовометалевими вкладишами,
  • з гумовими роліками,
  • з деревошаровими вкладишами,
  • з графітофторопластовими сегментами.

Ця група осьових насосів може бути наступних типів:
  • ОВ  — з упорним підшипником, розташованим в електродвигуні. Насос й електродвигун монтуються на окремих фундаментних опорах. Поєднання вала насоса й двигуна — жорстке фланцеве. Осьове гідравлічне зусилля від реакції води й маси ротора сприймається п'ятою електродвигуна;
  • 1-ОВ  — з упорним підшипником, розташованим в насосі, при цьому електродвигун може встановлюватись як на окрему фундаментну опору, так й безпосередньо на насос при моноблочному виконанні. Осьове гідравлічне зусилля від реакції води й ваги ротора, сприймається упорним підшипником насоса. Таке конструктивне виконання дозволяє поєднувати вал насоса й вал електродвигуна еластичною муфтою, яка допускає перекіс ліній валів до 1° й несоосність валів до 1,5-2 мм, що суттєво спрощує монтаж й експлуатацію агрегата. Крім того, в якості привода можуть використовуватися електродвигуни вертикального виконання без підп'ятника, які значно дешевше й доступніше.

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

<< Назад