+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Насоси Pedrollo MC 50

Насоси Pedrollo MC 50

Встановлюються системи насосів MC 50 від Pedrollo поза джерел води і найчастіше застосовуються для порівняно неглибоких колодязів з водою і свердловин. Вони призначаються не тільки для перекачування чистої води в побутових цілях. З їх допомогою успішно перекачують стічні води, дренажні і технічні.

Постійна наявність води є обов'язковою умовою ведення сільського господарства і просто життя на дачі і в котеджі. Найчастіше видобувається чиста вода з колодязів і свердловин різної глибини. Однак для цього необхідно встановити спеціальне обладнання, яке дозволить перекачувати воду з колодязя. З такими функціями чудово справляються насоси Pedrollo MC 50.

Насоси MC 50 Pedrollo володіють всіма перевагами свого виду, головне з яких - практичність у використанні. Для дачі та котеджі, в якому ніхто не живе на постійній основі, це ідеальний варіант. Такі насоси швидко розвиваються й так само швидко встановлюються знову. Тому є можливість ховати їх на час від'їзду. Дозволяють це зробити і їх порівняно невеликі габаритні розміри. При цьому поверхневі насоси Pedrollo моделі MC 50 мають середню, отже, доступну вартість. Вживають вони невелику кількість електричної енергії. Якщо враховувати це їх гідність разом з відмінними експлуатаційними характеристиками моделі MC 50 насоси Pedrollo повністю окупаються протягом всього декількох років. Додатково не варто забувати, що виготовляються вони італійською фірмою, тому по праву їх можна назвати якісною продукцією.

Поверхневі насоси Pedrollo MC 50 - це надійне обладнання, яке забезпечить Вас водою на довгий час. Вибирайте наші товари від провідних виробників і робіть замовлення прямо на офіційному сайті компанії.