+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Італійські насосні станції

Итальянские насосные станции

Багато людей сьогодні займаються установкою трубопроводу і сантехніки. Українцям дуже пощастило, що на більшій частині території України розташовані місця з відносно легким доступом до підземних джерел води. Щоб під тиском поставляти воду в житловий будинок, можна придбати італійські насосні станції. Саме вони є одними з кращих за складом матеріалу і надійності механізму, але також італійські виробники випускають недорогі вироби. Це привертає жителів менш заможних країн, тому у виробництва італійських насосних станцій завжди є велика клієнтська база.

Наша компанія реалізує виключно якісну продукцію для водопостачання, яка, на нашу думку, підійде українцям. Тепер ви не вимушені регулярно розкопувати насос і відносити його до сервісного центру. Досить купити якісний механізм один раз і більше не замислюватися, звідки біжить вода. Щоб вибрати саме ту італійську насосну станцію, яка найбільше підійде саме Вашому будинку, ми рекомендуємо ознайомитися з технічними характеристиками кожної доступної на нашому сайті моделі апарата. У нас є як великі механізми з великим об'ємом, які можуть перекачувати воду на верхні поверхи багатоповерхових будинків, так і невеликі насоси, яким найоптимальніше місце на дачі.

Телефонуйте нам за телефоном, щоб дізнатися більше про встановлення і роботі техніки. Італійські насосні станції перестали бути недоступними для більшості населення України, тому вартість буде по кишені майже всім. Вибирайте модель, зв'яжіться з нашим менеджером і здійсните замовлення.


Якщо Ви втомилися набирати воду з колодязя, ми пропонуємо Вам гідну заміну! Насосні станції від італійських виробників не просто ефективно справляються зі своєю роллю, але і довговічне працюють. Завдяки сучасним розробкам європейських компаній Ви можете двічі заощадити - на ремонтах і на самій насосної станції. Італійська продукція в нашому асортименті є однією з найпопулярніших.