+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Tsurumi Pump PNI - побутові насоси для стічних вод з полувихровим колесом

Насоси. Промислово-побутова група \ Насоси Tsurumi Pump (Цурумі) \ Серія PNI з полувіхревим колесом

Побутові каналізаційні насоси з полувихровим робочим колесом Tsurumi PNI, ціна, вартість, Київ, Львів, Кропивницький, Тернопіль, Ужгород, Україна

Каталог насосів Tsurumi
серії PNI
Лист замовлення насосів Tsurumi
серії PNI

ОПИС побутових погружних каналізаційних насосів з вихровим робочим колесом Tsurumi серії PNI

    Насос Tsurumi (Японія) PNI - це побутовий погружний каналізаційний насос з напіввихровим робочим колесом, призначений для эфективної перекачки неочищених стічних і фекальних вод з невеликими твердими включеннями. Така конструкція робочого колеса забеспечує проходження твердих часток, які вміщуються в рідині, через робочу камеру насоса, завдяки збільшенню швидкості частини рідини, яка тягне за собою іншу рідину, забеспечуючи плавну її перекачку. 
   Погружні насоси Tsurumi серії PNI виготовлені з пластмаси й нержавіючої сталі AISI 304, що робить їх компактними, легкими й зручними у використанні. Насоси мають енергозберігаючу конструкцію, яка знижує витрати енергії прибл. 20% у порівнянні з насосами конкурентів аналогичного класу продуктивності. Поєднання пластмаси й нержавіючої сталі забеспечують відмінну довговічність і коррозійну стійкість корпуса.
   Насоси серії PNI настільки компактні, що їх можна легко встановлювати в обмежених і стислих просторах, таких як всередині септичних резервуарів, резервуарів для стічних вод невеликих очистних споруд, а також резервуарів для стічних вод під кухнями різного призначення. Крім того, ці насоси використовуються для циркуляції води в карпових ставках, рибоводческих господарствах, водопадах і т. д.
    В лінійку продуктів Tsurumi PNI також входить тип AUTO з поплавковим вимикачем у формі колокола, який дозволяє працювати цьому обладнанню в автоматичному або ручному режимі. За допомогою магніта, який вбудований в поплавковий вимикач, робота насоса автоматично контролюється в залежності від підвишення або зниження рівня води. І, оскільки поплавок переміщується тільки вгору або вниз, насос може працювати в обмеженому монтажному просторі. Користувачі можуть регулювати рівень води, при якому насос запускається й зупиняється, регулюючи положення поплавка за допомогою викрутки. У порівнянні з насосами, які використовують звичайний проводний поплавок, ця модель забеспечує дренаж при більш низькому рівні води.
   Насоси Tsurumi PNI комплектуються тільки однофазними двухполюсними двигунами з кількістю обертів 2850 об./хв.
    Конструкція насоса дозволяє мінімізувати вірогідність виникнення проблем через засмічення твердими речовинами. Насоси Tsurumi відрізняються виключною надійністю й довговічністю, розраховані на безперервну роботу впродовж довготривалого часу й допомагають значно скоротити витрати на своє технічне обслуговування.

     Основні характеристики насосів Tsurumi PNI:
 • Розмір всмоктуючого отвору ____ 50 мм.;
 • Потужність електродвигуна _____ 0,4 і 0,75 кВт;
 • Середа, яку перекачують ____ громадські й промислові стічні води з малими твердими включеннями;
 • Температура середи, яку перекачують ______ від 0 до 40 град.С;
 • Максимальна продуктивність ____ до 18 м.куб./год;
 • Максимальний напор ____ до 17 метрів вод.ст.

Приклад позначення моделі насоса Tsurumi PNI, де:
50PNI2.75S AUTO, де:
 • 150 - розмір всмоктуючого отвору в мм.;
 • PNI - назва серії насосів Tsurumi;
 • 2 - кількість полюсів двигуна;
 • .75 - номінальна потужність двигуна в кВт після коми (75 це 0,75 кВт);
 • S - номер модифікації моделі насоса Tsurumi;
 • AUTO - позначення моделі з вбудованим поплавковим вимикачем. Якщо в назві насоса відсутня ця аббревіатура - насос без поплавкового вимикача.

Графіки характеристик напор-продуктивність моделей насосів Tsurumi серії PNI.
Графік напор продуктивність насосів Tsurumi PNI

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

 • 50PNI2.4S
 • 50PNI2.4S AUTO
 • 50PNI2.75S
 • 50PNI2.75S AUTO

 
 


<< Назад