+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

IMP NMT (D) SMART (C) - електронно регульовані in-line насоси

Насоси. Промислово-побутова група \ Насоси IMP Pumps \ Електронно регульовані насоси NMT (D) SMART (C)

Циркуляційний насос IMP NMT (D) SMART(C) ін-лайн, купити, вартість, Інтернет, Київ, Львів, Харків (Україна)

     Опис насосів IMP групи NMT(D) SMART(C).
    Насоси групи  NМТ(D) SMART (C)  від словенського виробника насосів, компанії IMP Pumps d.o.o. – це електронно регульовані насоси для примусової циркуляції  води в системах опалення й гарячого водопостачання. Особливістю даної групи насосів є наявність дісплея для вибору роботи насоса. В моделях з індексом «С» присутній комунікаційний модуль/NMTC (інтернет поєднання, Modbus RTU зв'язку, аналоговий вхід керування 0-10 В, три цифрових входа, один релейний вихід).  Ця група відноситься до насосів з мокрим ротором. В цих насосах ротор зануренний в рідину. Катушку статора захищає вбудована в корпус електромотора розподільна втулка. Ця втулка нерухома й виконана з немагнітної високолегірованої сталі AISI 316. Статор обертається в графітових підшипниках. Середа під тиском проходить між нерухомою втулкою й ротором, який обертається тим самим, охолоджуючи електродвигун й знижуючи тертя в підшипниках. Для нормальної роботи насоса мінімальний потік  повинен складати 5% від його максимального потока.  Насоси NМТ(D) SMART (C) відрізняються від інших схожих насосів тим, що вони приводяться  в дію  двигуном на постійних магнітах (технологія ЕСМ) й керуються вбудованим електронним блоком керування. Насос постійно вимірює тиск й витрати, й адаптує швидкість у відповідності з вибраним тиском. Ця група насосів може працювати в 4-х різних режимах (автоматичний, пропорційний тиск, постійний тиск і постійна швидкість). Поєднання «двигун – насос» пряме, тобто. на подовжений вал ротора насоса кріпиться робоче колесо.  Різьбові розтруби насоса  (вхід-вихід) мають однакові діаметри й розташовані на одній осі. Насоси  NМТ SMART (C) мають одинарний гідравлічний корпус; - насоси   NМТD SMART (C) мають подвійний гідравлічний корпус з вбудованим зворотнім клапаном, який відкривається в залежності від витрат.
     Насоси даної групи використовуються для примусової циркуляції середи в системах опалення й гарячого водопостачання з можливістю постійної адаптації насоса до  потреб системи. NМТ(D) SMART (C) перекачивають чистуюь воду або суміш води з антифрізом. В даних насосах використовуються  електродвигуни потужністю  від 60 Вт до 180Вт. Клас ізоляції – F, ступінь захисту – IP 44. Двигуни в цій групі насосів використовуються  однофазні з напругою 230В/50Гц.

    Основні характеристики насосів IMP серії NMT(D) SMART(C).

  •  Продуктивність  ______________________  max 11 м³/год);
  • Висота підйома  ______________________________ max 10 м;
  • Максимальний тиск в насосі __________________  10 бар;
  • Температура рідини  ___  від +2°С  до +110°С;
  • Температура зовнішнього середовища _______________ від 0°С до +40°С.
    Матеріали деталей насосів IMP NMT(D) SMART(C).
  • Корпус насоса   ____  сірий чавун;
  • Робоче колесо __   технополімер;
  • Ротор двигуна  ______ нержавіюча сталь;
  • Розподільна втулка ___ високолегірована  нержавіюча сталь AISI 316.
    Патрубки входу-виходу насосів IMP NMT(D) SMART(C):
   Розтруби входу- виходу різьбові DN 25-32 мм. в залежності від типорозміра насоса.
Арматура для підключення до трубопроводів: в комплект поставки не входить. За запитом комплектуються перехідними гайками з перлитового ковкого чавуна розмірами від R1" x G1½" до  R¼ x G2".
 

Зведені поля витрат Q й напору H  - графік характеристик

 циркуляційних насосів IMP серії NMT(D) SMART(C). 

Графік характеристик IMP NMT(D) SMART(C) 

Помощь специалиста компании ТД Гидромаш

 

<< Назад